KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Nie żyje mężczyzna objęty kwarantanną. Nie doczekał się testu na koronawirusa

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Wstrząsający przypadek.

W Głogowie zmarł mężczyzna, który został objęty kwarantanną. Mężczyzna miał przebywać w domu do czasu wykonania testu na koronawirusa.

Do testu jednak nie doszło. Martwego mężczyznę znaleźli policjanci, którzy mieli sprawdzać, czy stosuje się do kwarantanny i nie wychodzi z domu.

Gdy nikt nie otwierał, wezwano straż pożarną. Wówczas policja i straż znalazła zwłoki

Ta osoba czekała na testy i się ich nie doczekała. Mówią o tym samorządowcy i ja to też często powtarzam. Wzywam rządzących i ministra zdrowia, aby te testy wykonywać. Nie wolno okłamywać społeczeństwa. Osoby, które są w kwarantannach, mają problem z wykonaniem testów. Sanepidy zgłaszają zapotrzebowanie na testy, a ich po prostu nie ma. Jeśli już, to trzeba na nie czekać kilka dni – powiedział starosta głogowski Jarosław Dudkowiak.

Grzegorz Rzeczkowski @RzeczkowskiG

Starosta głogowski po śmierci oczekującego na test: „Wzywam rządzących i ministra zdrowia, aby testy wykonywać. Nie wolno okłamywać społeczeństwa. Osoby, które są w kwarantannach, mają problem z wykonaniem testów. Sanepidy zgłaszają zapotrzebowanie, a ich po prostu nie ma”.

Źródło: Gazeta.pl

One thought on “Nie żyje mężczyzna objęty kwarantanną. Nie doczekał się testu na koronawirusa

  1. kto pójdzie na pierwszy plan? gdy ludzie sięgną , „po swoje najdalsze odmóżdżone miejsce w głowie”, to mam nadzieje że Władza, i jej pachołki pójdą na pierwszy plan. a kierować będzie „gniew”, a nie „rozum”. A kto ma rozum ten wie co czynić powinien.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: