NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Koronawirus:” senatorowie USA proszą o rezygnację z „handlu poufnymi informacjami”

Czterech amerykańskich senatorów jest badanych w związku z twierdzeniami, że wykorzystali poufną wiedzę o zbliżającym się kryzysie koronawirusa do sprzedaży akcji, zanim ceny spadły.Republikanie Richard Burr i Kelly Loeffler spotykają się z wezwaniami do rezygnacji po sprzedaży milionów sztuk w zeszłym miesiącu.James Inhofe, republikanin, i Dianne Feinstein, demokrata, podobno sprzedawali wówczas również udziały.Członkowie Kongresu są nielegalni w handlu na podstawie niepublicznych informacji zebranych podczas pełnienia obowiązków służbowych.

Richard Burr and Kelly Loeffler

Wszyscy czterej senatorowie zaprzeczają jakiejkolwiek niestosowności.

Czego Zachód może się nauczyć z walki z koronawirusem Azji?
Dow niweczy wzrost prezydencji Trumpa w zakresie sprzedaży wirusów
Burr z Karoliny Północnej podobno zrzucił do 1,7 mln USD (1,45 mln GBP) akcji w zeszłym miesiącu.

Według doniesień pani Loeffler z Gruzji sprzedała udziały o wartości do 3 mln USD w szeregu transakcji rozpoczynających się tego samego dnia, kiedy Senat informował o wirusie.

Burr, przewodniczący Senackiej Komisji Wywiadowczej, również znalazł się pod ostrzałem po tym, jak amerykańskie ujście NPR otrzymało jego nagranie ostrzegające grupę bogatych wyborców w zeszłym miesiącu o strasznym wpływie koronawirusa na gospodarkę, w czasie, gdy administracja Trumpa była publicznie bagatelizowanie zagrożenia. Powiedział także grupie, by ograniczyła ich podróż.

Burr oskarżył NPR o „wprowadzenie w błąd” w swoim przemówieniu.

Najnowsze informacje pochodzą z dochodzenia ProPublica w sprawie jego dokumentacji finansowej.

Jako przewodniczący Senackiej Komisji Wywiadowczej Burr otrzymuje prawie codzienne informacje na temat zagrożeń dla bezpieczeństwa narodowego USA.

7 lutego, krótko po zgłoszeniu pierwszego przypadku koronawirusa, Burr napisał w Fox News, że rząd USA był „lepiej przygotowany niż kiedykolwiek” do walki z epidemią.

Ale tydzień później, kiedy prezydent Donald Trump zapewnił opinię publiczną, że wirus nie dotknie Ameryki mocno, Burr i jego żona sprzedali od 628 000 do 1,72 miliona dolarów akcji, w tym akcji dwóch grup hotelowych. Dwa tygodnie później wygłosił przemówienie uzyskane przez NPR.

Wśród osób wzywających do rezygnacji i dochodzenia jest prowadzący Fox News Tucker Carlson, zwykle zwolennik republikanów.

Prezenter powiedział, że jeśli nie nastąpi uczciwe wyjaśnienie wyprzedaży akcji pana Burra, „musi zrezygnować z Senatu i zostać oskarżony o handel poufnymi informacjami”.

Od tego czasu kilka akcji sprzedanych przez pana Burra, w tym w branży hotelarskiej i turystycznej, straciło na wartości.

W piątek Burr ponownie odpowiedział, tweetując, że jego decyzja o sprzedaży akcji została podjęta „wyłącznie na podstawie publicznych wiadomości”. W szczególności zacytował zasięg Azji zapewniany przez sieć CNBC.

„Rozumiejąc jednak założenie, które wielu może poczynić z perspektywy czasu”, powiedział w krótkim oświadczeniu, „Rozmawiałem dziś rano z przewodniczącym Senackiej Komisji Etyki i poprosiłem go, aby otworzył pełny obraz sprawy z pełną przejrzystością”.

Analysis box by Anthony Zurcher, North America reporter

We wczesnych dniach kryzysu koronawirusa naród amerykański wykazał znaczną zdolność do znoszenia trudności w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa. Pozostali w swoich domach i patrzyli, jak wokół nich kręci się gospodarka. Wiele osób zmagało się z utratą dochodów i bogactwa bez żadnej gwarancji, że niepowodzenia te będą miały charakter przejściowy.

To, czego mogą nie wytrzymać, to perspektywa, że ​​bogaci i wpływowi wykorzystali swoje pozycje władzy, aby uniknąć najgorszych konsekwencji tego załamania finansowego – zwłaszcza, że ​​ich przywódcy kazali im trzymać się mocno.

Dlatego historie senatorów sprzedających portfele akcji w oczekiwaniu na spadek rynku są tak toksyczne. Jest to kontrowersja, która przecina zwykle nieprzeniknione linie partyzanckie, a nawet konserwatyści i ci „bliscy prezydentowi” ostro krytykują republikanów, takich jak senator Burr z Północnej Karoliny, w centrum furii.

Ta historia pojawia się po piętach narzekania na to, że niektórzy dobrze powiązani przechodzili testy wirusów, podczas gdy większość Amerykanów musiała czekać. To znak, że ta pandemia może odkryć ostre podziały w USA między tymi, którzy mają i tych, którzy nie mają, i uświadomić więcej niż kilku, że – być może, ku ich zaskoczeniu – należą do tych ostatnich, a nie tych pierwszych.

To przepis na wstrząsy polityczne.

Osobno w dochodzeniu przeprowadzonym przez Daily Beast znaleziono panią Loeffler, która zasiada w Senackiej Komisji Zdrowia, a jej mąż sprzedał miliony dolarów w zapasach, począwszy od 24 stycznia, w dniu, w którym jej panel otrzymał prywatną odprawę na temat koronawirusa od najlepszych amerykańskich przedstawicieli przedstawiciele służby zdrowia.

W ciągu kilku tygodni po sprzedaży próbowała zlekceważyć wpływ wirusa na gospodarkę i zdrowie publiczne w serii tweetów.

„Demokraci niebezpiecznie i celowo wprowadzili Amerykanów w błąd w kwestii gotowości # Koronawirusa”, napisała na Twitterze 28 lutego.

„Oto prawda: @realDonaldTrump i jego administracja wykonują świetną robotę, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Amerykanów”.

Podobno zakupiono również na nazwisko pani Loeffler co najmniej 100 000 USD akcji spółki produkującej oprogramowanie telepracy Citrix. Akcje wzrosły podczas pandemii.

Pani Loeffler nazwała śledztwo Daily Beast „absurdalnym i bezpodstawnym atakiem”.

W oświadczeniu powiedziała, że decyzje dotyczące jej inwestycji były podejmowane przez „wielu zewnętrznych doradców bez wiedzy i zgody [jej lub jej męża]”

 

Dianne Feinstein, a Democrat
Pani Loeffler jest żoną prezesa nowojorskiej giełdy papierów wartościowych i uważa się, że jest najbogatszym członkiem Kongresu, którego majątek szacuje się na 500 milionów dolarów.

Inhofe sprzedał 400 000 USD akcji pod koniec stycznia, zgodnie z raportem Senatu dotyczącym ujawnienia informacji, w tym akcji Apple, PayPal i spółki z branży nieruchomości.

Senator z Oklahomy odpowiedział w oświadczeniu, że jego doradca finansowy podjął za niego decyzje i „nie był świadomy żadnych transakcji ani nie był konsultowany”.

James Inhofe of Oklahoma

Senator powiedział, że powiedział swojemu doradcy, aby przeniósł się do funduszy wspólnego inwestowania po tym, jak został przewodniczącym komitetu służb zbrojnych w 2018 r., I powiedział, że sprzedaż akcji była częścią tych transakcji.

Czołowa kalifornijska demokrata, pani Feinstein i jej mąż, tymczasem podobno sprzedały akcje o wartości od 1,5 do 6 milionów dolarów w firmie biotechnologicznej od końca stycznia do połowy lutego.

Rzecznik senatora, który jest członkiem komisji wywiadowczej, powiedział New York Times, że jej aktywa są ślepe i że „nie była zaangażowana w decyzje finansowe męża”.

Rząd Stanów Zjednoczonych spotkał się z krytyką za jego wczesną reakcję na wybuch epidemii – testy i wykrywanie wirusa pozostawały daleko w tyle za innymi krajami, a prezydent początkowo zlekceważył zagrożenie wywołane przez wirusa.

Według Johns Hopkins University w USA zgłoszono ponad 14 000 przypadków koronawirusa oraz 205 zgonów związanych z wirusami.

zrodlo:bbc

Presentational white space

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Koronawirus:” senatorowie USA proszą o rezygnację z „handlu poufnymi informacjami”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: