DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

JFK Jr. Alive Free Energy handlu ludźmi Satanic Rituals medialny Manipulation zarania Nowego Świata

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Yoda: Spadek Cabal video seria budowy 1-10 z podsumowaniem – JFK Jr. Alive Free Energy handlu ludźmi Satanic Rituals medialny Manipulation zarania Nowego Świata

Informacje ogólne: Jest to najlepszy czerwona pigułka dokumentalny expose brzydkich prawd o naszym świecie i ludzi, którzy go uruchomić widziałem na jakiś czas. Narrator zawiera wiele informacji na dziesięć stosunkowo krótkich odcinków i oferuje wgląd w ruch QAnon. Umysł-dmuchanie informacje dla niewtajemniczonych i kilka niespodzianek nawet dla tych, którzy znają ten temat! Alert Reader dostarczył streszczenia wszystkich dostępnych filmów.

CZĘŚĆ 1

Część 1 – The End of the World, jak wiemy,

Narrator rozpoczyna się niewygodnych prawd o niedawnych pożarów w Kalifornii, rtęci w szczepionkach, Chemtrails, zbiorów narządów, gadów i satanistycznych symboli w watykańskich budynków, 911, fałszywych ofiar flag i komunikatów podprogowych w rozrywki dla dzieci. Jeśli to nie wystarczy, idzie na narazić sztucznych wirusów, telefony komórkowe i telewizory, które nas szpiegować i zatrucie naszego zaopatrzenia w żywność przez Monsanto / Bayer. Co wszystkie te mają wspólnego? Są one całkowicie ignorowane przez media głównego nurtu.

CZĘŚĆ 2

Część 2 – Down the Rabbit Hole

Ten odcinek śledzi początki ruchu QAnon z przykładami tajemniczych stanowisk i zwrotów ujawniając tajne stowarzyszenia i korupcji politycznej. Zaangażowanie rodziny Rothschild i Rockefeller w bankowości, Rezerwa Federalna i kontroli medycyny konwencjonalnej jest omawiany. Połączenia George Soros’ do PSMMCh i Antifa są ujawniane.

CZĘŚĆ 3

Część 3 – Alien Invasion

Prawda o „inwazji migracyjnych” i jego połączenia z George Soros jest narażona. Narrator wyjaśnia jak MSM skręcone fakty, aby Trump wyglądają źle, ignorując jego wysiłków na rzecz zwalczania handlu ludźmi.

CZĘŚĆ 4

Część 4 – Childlovers Wszędzie

Ten odcinek zagłębia się w Haitian sierociniec dla dzieci przemytu skandal z udziałem Fundacji Clintona i nadużywaniu darowizn przez grupy takie jak Oxfam i Czerwonego Krzyża. Ujawnia symboliki używanej przez pedofilów organizacji zajmujących się „Pomoc dzieciom” oraz ich podłączenia do wysokich polityków profilu. naraża ono także połączenie Hollywood pedofilii i szalonej seksualnego wykorzystywania dzieci, w tym dziecięcych aktorów. Prawdziwy otwieracz oczu.

Część 5 (BITCHUTE)

<span
style=”display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden;
line-height: 0;” data-mce-type=”bookmark”
class=”mce_SELRES_start”></span>

Część 5 – dzieci, sztuka, & Pizza

Erotyzacja dzieci i normalizacji pedofilii, obniżenie wieku przyzwolenia przez sędziów i polityków, takich jak Ruth Bader Ginsberg i Theresa May między innymi. loga pedofilem wykorzystywane w reklamie, (Disney) filmy i bajki, ochrona dziećmi, agencji adopcyjnych, w polityce itp Pizagate, Comet pingpong, obrzydliwy sztuki i James Achillesa Alefantes (a Rothschild) i jego przyjaciół.

CZĘŚĆ 6

Część 6 – Główne media Manipulation

Ten odcinek omawia zakres wiadomości fałszywy i propaganda są rozpowszechniane przez największe organizacje dziennikarskie, kto jest właścicielem i dlaczego ich wybór jest iluzją. To pokazuje, jak dezinformacja służy do zjednać poparcie dla wojny, kształtują nasze postrzeganie ludzi i zdarzeń oraz promowanie narracji. Zdarzenia, które nie obsługują tej opowieści są po prostu nigdy nie podano. Snopes narażona jest również jako oszustwo.

CZĘŚĆ 7

Część 7 – Czarownice i czarnoksiężników

Zależność kontrowersyjne twórców jak Maria Abramovic (nazywanych „gotowanie przez ducha”) do figur wysokim profilu jest omówione, wraz z satanicznymi symboli w sztuce i rozrywki. Kanibalizm jest powracającym tematem. Podejrzanych samobójstw wśród muzyków i gwiazd, które były ofiarami „śmierć przez powieszenie od klamki”, w tym Kate Spade i Anthony Bourdain są badane. Pozostała część filmu jest poświęcona holenderskich i brytyjskich rodzin królewskich i ich połączeń do znanych pedofilów i nazistów.

CZĘŚĆ 8

Część 8 – Kings & Queens Beyond

Ten odcinek zagłębia się w stronę ciemnego pedofilii, odsłaniając kulty którzy angażują się w szatańskim nadużyć rytualnych i zabójstwo dzieci na adrenochrom. bada również włączenia brytyjskiej rodziny królewskiej, papież i osobistości z tych grup. Czerwone buty ktoś? Jak o ludobójstwie 50000 rdzennych kanadyjskich dzieci?

CZĘŚĆ 9

Część 9 – The Dawn of a New World

Wzrost populistycznych ruchów na całym świecie, takich jak Yellow kamizelki i QAnon są badane. Podczas gdy społeczeństwo staje się świadome istnienia kultów płciowych, takich jak NXIVM inne skandale jak sprawa Rosatom udziałem Clintons są zasłonięte. Przygotuj się na niektórych bomb około Obamy, Johna McCaina, Dalajlama i prawdziwej tożsamości Osamy bin Ladena.

Część 10

Część 10 – Powrót Króla

Końcowy odcinek jest pełen nadziei jeden. Promuje teorię, że JFK Jr. jest wciąż bardzo żywa i pracy z Donald Trump przez Q, aby uwolnić świat od spisku, który zabił jego ojca. Narrator spada kilka wskazówek kuszących udziałem czasopismo okładki George i książek Ingersoll Lockwood. Kim jest tajemniczy Vincent Fusca? Czy naprawdę możemy cofnąć się w czasie?

Narrator proponuje, że jesteśmy na progu nowego paradygmatu, pięknego nowego świata wolnej energii, nowego systemu bankowego i nowego systemu medycznego.

Czy to może być prawda? Modlę się, że jest tak.

phibetaiota.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: