NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

FLASHBACK:” COVID-19 Reinfekcje wywołane przez 5G, urządzenia bezprzewodowe i środowiska WiFi – trener Coronavirus”

Z ponad 100 ofiar śmiertelnych koronawirusa w USA, dlaczego 50 zgonów potwierdzono w samym stanie Waszyngton?

Ponieważ Kirkland w Waszyngtonie jest jednym z najbardziej intensywnych miejsc 5G w kraju – właśnie dlatego!
Uwaga redakcji SOTN: Ta grupa zgonów w domach opieki odzwierciedla fakt, że osoby starsze mają znacznie mniejszą tolerancję na zbyt silne zakresy sygnałów 5G EMF i wręcz niebezpieczne transmisje mikrofalowe.

Znalezione obrazy dla zapytania: anteny 5G zdjecia

Jednym z współautorów SOTN jest trener koronawirusa (również 30 lat jako holistyczny trener zdrowia), a jego pierwszy klient koronawirusa mieszka w Kirkland w stanie Waszyngton, niedaleko od amerykańskiego koronawirusa zero – The Life Care Center w Kirkland w stanie Waszyngton. Przez kilka tygodni w grudniu 2019 r. Pracowali razem, próbując ustalić, na czym polega ich diagnoza, nie tylko dlatego, że nieznany koronawirus był tak nieuchwytny i tajemniczy, ale zestaw objawów wydawał się zmieniać, przekształcając się w poważniejsze objawy procesu chorobowego.

Wkrótce stało się jasne, że to, co miał do czynienia z pacjentem, nie przypominało niczego, co oboje widzieli wcześniej, a klient był również trenerem zdrowia. Stan osoby cierpiącej na koronawirusa niewytłumaczalnie szybko zmienił się ze złego na gorszy i do tego stopnia, że ​​trener koronawirusa zastanawiał się, czy przeżyje noc w te dni, kiedy najgorsze objawy naprawdę szaleją. Gdyby klient nie był w stanie samokontroli tak kompetentnie i skutecznie, nie zrobiłby tego.

Jednak na koniec dnia to zaawansowana sieć energetyczna 5G w mieście Kirkland w stanie Waszyngton, a także uzależnienie klienta od smartfonów, WiFi w miejscu pracy i bezprzewodowe środowisko domowe, stanowiły sedno problemu z koronawirusem . Ten niezwykle ważny punkt danych został już przekazany innym pacjentom z grypą i klientom grypy, którzy cierpią na uzależnienie od smartfona. Coronavirus Coach opublikował także wyraźne wytyczne dla każdego pacjenta z COVID-19, wyrażając pilną potrzebę wyłączenia smartfona i przejścia na przewodowe połączenia IT, tam gdzie to możliwe.

Obok klienta koronawirusa wydarzyło się to przewidywalne zjawisko: doświadczają ponownej infekcji koronawirusem, który jest unikalną i wyróżniającą cechą COVID-19. Klinicznie obserwuje się nie tylko pojedyncze ponowne zakażenia, ale w niektórych przypadkach obserwuje się także podwójne ponowne zakażenia. Po wystarczającym czasie z pewnością wystąpią potrójne i poczwórne ponowne infekcje, szczególnie w tych miastach i społecznościach, które zostały poddane najbardziej intensywnym wdrożeniom 5G.

Z tego powodu trzy najpoważniejsze epidemie koronawirusa na 3 kontynentach – w Azji, Europie i Ameryce Północnej – miały miejsce w głównych obszarach metra, które przeszły zaawansowane wdrożenia 5G – Wuhan w Chinach; Mediolan, Włochy; odpowiednio Seattle Seattle. Każda z tych trzech „stref demonstracyjnych 5G” ma obecnie najwyższy wskaźnik zakażeń COVID-19 i śmiertelność na świecie.

~~~ Sprawa zamknięta ~~~

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “FLASHBACK:” COVID-19 Reinfekcje wywołane przez 5G, urządzenia bezprzewodowe i środowiska WiFi – trener Coronavirus”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: