TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1723586 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

FLASHBACK:” COVID-19 Reinfekcje wywołane przez 5G, urządzenia bezprzewodowe i środowiska WiFi – trener Coronavirus”

The following two tabs change content below.

Z ponad 100 ofiar śmiertelnych koronawirusa w USA, dlaczego 50 zgonów potwierdzono w samym stanie Waszyngton?

Ponieważ Kirkland w Waszyngtonie jest jednym z najbardziej intensywnych miejsc 5G w kraju – właśnie dlatego!
Uwaga redakcji SOTN: Ta grupa zgonów w domach opieki odzwierciedla fakt, że osoby starsze mają znacznie mniejszą tolerancję na zbyt silne zakresy sygnałów 5G EMF i wręcz niebezpieczne transmisje mikrofalowe.

Znalezione obrazy dla zapytania: anteny 5G zdjecia

Jednym z współautorów SOTN jest trener koronawirusa (również 30 lat jako holistyczny trener zdrowia), a jego pierwszy klient koronawirusa mieszka w Kirkland w stanie Waszyngton, niedaleko od amerykańskiego koronawirusa zero – The Life Care Center w Kirkland w stanie Waszyngton. Przez kilka tygodni w grudniu 2019 r. Pracowali razem, próbując ustalić, na czym polega ich diagnoza, nie tylko dlatego, że nieznany koronawirus był tak nieuchwytny i tajemniczy, ale zestaw objawów wydawał się zmieniać, przekształcając się w poważniejsze objawy procesu chorobowego.

Wkrótce stało się jasne, że to, co miał do czynienia z pacjentem, nie przypominało niczego, co oboje widzieli wcześniej, a klient był również trenerem zdrowia. Stan osoby cierpiącej na koronawirusa niewytłumaczalnie szybko zmienił się ze złego na gorszy i do tego stopnia, że ​​trener koronawirusa zastanawiał się, czy przeżyje noc w te dni, kiedy najgorsze objawy naprawdę szaleją. Gdyby klient nie był w stanie samokontroli tak kompetentnie i skutecznie, nie zrobiłby tego.

Jednak na koniec dnia to zaawansowana sieć energetyczna 5G w mieście Kirkland w stanie Waszyngton, a także uzależnienie klienta od smartfonów, WiFi w miejscu pracy i bezprzewodowe środowisko domowe, stanowiły sedno problemu z koronawirusem . Ten niezwykle ważny punkt danych został już przekazany innym pacjentom z grypą i klientom grypy, którzy cierpią na uzależnienie od smartfona. Coronavirus Coach opublikował także wyraźne wytyczne dla każdego pacjenta z COVID-19, wyrażając pilną potrzebę wyłączenia smartfona i przejścia na przewodowe połączenia IT, tam gdzie to możliwe.

Obok klienta koronawirusa wydarzyło się to przewidywalne zjawisko: doświadczają ponownej infekcji koronawirusem, który jest unikalną i wyróżniającą cechą COVID-19. Klinicznie obserwuje się nie tylko pojedyncze ponowne zakażenia, ale w niektórych przypadkach obserwuje się także podwójne ponowne zakażenia. Po wystarczającym czasie z pewnością wystąpią potrójne i poczwórne ponowne infekcje, szczególnie w tych miastach i społecznościach, które zostały poddane najbardziej intensywnym wdrożeniom 5G.

Z tego powodu trzy najpoważniejsze epidemie koronawirusa na 3 kontynentach – w Azji, Europie i Ameryce Północnej – miały miejsce w głównych obszarach metra, które przeszły zaawansowane wdrożenia 5G – Wuhan w Chinach; Mediolan, Włochy; odpowiednio Seattle Seattle. Każda z tych trzech „stref demonstracyjnych 5G” ma obecnie najwyższy wskaźnik zakażeń COVID-19 i śmiertelność na świecie.

~~~ Sprawa zamknięta ~~~

zrodlo:stateofthenation

One thought on “FLASHBACK:” COVID-19 Reinfekcje wywołane przez 5G, urządzenia bezprzewodowe i środowiska WiFi – trener Coronavirus”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: