DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Steele: Real (Słaby), wirus Fałszywy pandemii, co dalej?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Tak ci mówiłem.” I nie zrobił prezydent. To pandemię fałszywe, oszustwo, a ludzie CDC – szczególnie światowej klasy strach mongerer „Dr. Fauci,”powinny być prowadzone z rządem USA na szynie po asfaltowa i ptactwo.

Oto cztery fakty i wtedy mój oczekiwanie na kwiecień i poza nią.

01 80% prób daje wyniki fałszywie pozytywnych . To jest teraz udokumentowane.

02 Większość autopsji mówią NIE CORONA (a większość zmarłych są bardzo stare i zaplanowane, aby umrzeć w każdym razie)

03 Szybkość transmisji jest bliżej nie 1,5 2,5 , Fauci jest pełen gówna.

04 Strach jest dobry jako katalizator sanitarnych publiczne – mniej ludzi umiera z tradycyjnej grypy, które normalnie zabija dziesiątki tysięcy.

Dr Ron Paul Dr. Shiva Ayyadurai mam całkowitą wiarygodnego wsparcia dla mojego pierwotnego Stwierdzenie to jako fałszywą pandemią – oraz oryginalny i prawidłowego wniosku Prezydenta, że zostało to mistyfikacja. Zostało to uzbrojonej przez Bill Gates, Deep Stanu, DNC, i innych, w tym zdrajcom w CDC i przestępców Pod WHO (bez wątpienia przekupionych i szantażowany do deklarowania pandemii coś chwaliłem ich nie robi wcześniej niż Gates lub ktoś inny uczynił ich oferty nie mogli odmówić)

Jak nazywa w moim oryginalnego artykułu , istnieje zapotrzebowanie na międzynarodowym dochodzeniu, które obejmuje Chiny, Iran, Włochy, Rosja i USA. Chciałbym pomóc prezydentowi z takiego dochodzenia, a chciałbym zobaczyć Bill Binney umieścić za zebranie bazy danych NSA i demaskując wszystkim, że zgłosiła się Bill Gates, CDC i WHO w tej sprawie wraca 12 miesięcy. Demaskacja również uzyskać informacji poufnych i manipulacji medialnej.

Kwietniu i Beyond

Prezydent jest teraz po cienkim lodzie.

01 do 40% wszystkich amerykańskich pracowników będą bezrobotni w połowie kwietnia, a trzy piąte z nich nie ma zasiłku dla bezrobotnych.

02 Zabijanie szkoły i sport nie jest czymś, co powinno być zrobione pochopnie. Choć obie może „dogonić” w lipcu i sierpniu jest tak uciążliwy cyklu rodziny, która aranżuje praca i szkoła, jeśli ten fałszywy pandemia może wykraczać poza 15 kwietnia rzeczywisty koszt do Ameryki może być katastrofalne.

Pracownicy 03 prezydenta, Godny uwagi na jego niezdolność do zrobienia całościowe analizy i prawdziwe ekonomię kosztów – i równie godne uwagi za brak wyobraźni i współczucia – zapomniałem, że „wystarczy tylko w logistyce czasu” oznacza, że ​​Wschodnie Wybrzeże zabraknie żywności i leków w ciągu dwóch tygodni od państw zamykających międzypaństwowych (krajowe) autostrad, stacji benzynowych zamykających, międzypaństwowych restuaracji autostrad i reststops. Podobnie rolnicy myśli o swojej kolejnej uprawy zaczynają biegać w kwestii „Ziarno”. Wysłania wszystkich meksykański robotników rolnych do domu będzie miał prawdziwe koszty personelu prezydenta nie może być brane pod uwagę.

05 Prezydent nadal ignorować rosnącego popytu publicznego – w tym zwłaszcza rodziców z małymi dziećmi – dla kompletnego wyłączenia do 5G (zarówno w wersji AT & T i energia / wersja Powerline). Zwiększając obawy 5G wież w szkołach jest beggging przegrać wybory 2020, jest to kwestia nawet starczy przeciwnik może zatopić swoje zęby.

Pozytywny

Z pozytywnych rzeczy prezydent wydaje się być przerzucony kryzys i jest w trakcie patroszenia wszystkich drapieżnych korporacji i banków, a wkrótce może być nacjonalizacji lub przynajmniej poważnie pokonując głównego nurtu i mediów społecznościowych do zgodności z 1st poprawka i tytule 7. Dla tych, którzy nie są świadomi, mówiłem od pewnego czasu, że prezydent wydaje się mieć z powrotem ponad 15 bilionów $ od banków – pieniądze skradzione z publiczności lub powstające pod pretekstem karnej. Nie brak pieniędzy na całkowite wyleczenie.

Jestem fanem Q i takich jak X22, ale realnie mają być postrzegane jako hopium sub-Q – wielkie oczekiwania bezpodstawne aż pokazy Przewodniczący ludzi takich jak Dick Cheney i Hillary Clinton przechodzących do piekła jak John McCain i arcy-przestępcy i uczestniczy w zabójstwie JFK GHW Bush przeszedł do piekła. Musimy pełną wielkiej strategii, najlepiej taki, który obejmuje zamknięcie wszystkich naszych baz wojskowych za granicą, aby doprowadzić te zadania (oraz zadania wsparcia, które teraz przejść do lokalnych obcokrajowców) do domu; musimy przestać finansowania dyktatorów i syjonistycznego państwa Izrael; musimy zakończyć Geoinżynierii, 5G i inne formy atorcity tym wciąż kwitnącej handlu dziećmi dla pedofilów, że wszystkie najważniejsze instytucje i wszystkie lokalne organy ścigania ignorują kierunku.

I rozważyć serię Full klika 10 filmów aby mieć kluczowe znaczenie dla edukacji publicznej.

Rekomendacje dla Prezesa

Istnieje pięć rzeczy, prezydent może zrobić, aby stać się największym w historii prezydent i być wybierani ponownie w matka wszystkich osuwisk:

01 Retire Mike Pence i natychmiast wymienić dr Cynthia McKinney jako VP – jest to 3-Fer (czernie, kobiety i postępowców, a także niezależni). Joe Biden zobowiązał się do czarnej kobiety – to ociera Nikki Haley się nieważne syjonistyczną Bimbo aspekt. Dr McKinney jest jedyną realną cross-over wybór za bilet jedności z głębokiej szerokiej wartość w całym kraju.

02 ogłosić koniec wszystkie dochody osobiste podatki – wykazać, że są one niezgodne z konstytucją na każdym poziomie zarządzania – i wdrożenie zautomatyzowanego płatności Plan transakcji, która radykalnie zwiększa dochód w hrabstwie, stanowym i federalnym, z dochodu zebranego lokalnie i udostępnionym do góry, nie jak teraz mamy go, top-down skorumpowanych opisowych.

Masywny jubileusz dług w tym samym czasie będzie przejść bardzo długą drogę.

03 Prezydent musi natychmiast poinformować zarówno pokrycie wynagrodzenia dla wszystkich i jeden rok do dwóch lat programu ustalającą zadania takie jak zastępca Sekretarza Pracy Del Spurlock przeznaczony dla prezydenta Ronalda Reagana – wszyscy, którzy stracili pracę na tej fałszywej pandemii dostaje zarówno wynagrodzenia i wydatki na szkolenia, a może nawet relokacji i myślimy o otwarciu nowych społeczności na zachodzie z energii swobodnej i nieograniczonej odsolonej wody i Open Source Wszystko Engineering (Osee). Większość ostatni skradziony ze stanów przez rząd federalny powinien być zwrócony. Czas na nową granicę tutaj w domu z dodatkową korzyścią migracji procent populacji z hipotetycznie insane wybrzeży Wschodu i Zachodu. Pełne ujawnienie wolnej energii, co najmniej, potrzebna jest teraz lub otworzyć rezerw na $ 10 za baryłkę, natomiast kończące cały wsparcie dla Arabii Saudyjskiej. To czas kryzysu.

Reagan Era Pracy Plan Zmartwychwstanie

04 Wdrożenie – bez Steve’a Bannon, Glenn Beck i Bill O’Reilly (wszyscy przegrani i self-promotorów) – mój długoletniej oryginalnego pomysłu na Trump Studio, kanał prawdy, open source agencji wywiadowczej i wielkiej strategii grupy doradczej do zajmowania przestrzeń teraz marnowane na szumowiny mediów.

Jest subtelny aspekt powyższych – trzech zastępców wiceprzewodniczących. Dennis Kucinich jako zastępca VP dla Rzeczypospolitej, Jon Huntsman jako zastępca VP for Global Engagement i Bob Gates jako zastępca VP Edukacji, inteligencja i Badań – lub kogokolwiek Przewodniczący może zdecydować – radykalnie zwiększyć moc Prezesa być największą Prezydent kiedykolwiek. Moje myśli są w mojej wypowiedzi, If I Were President .

05 ogłaszają bezpośrednio przedłożenie Kongresu #UNRIG Wybory Reform Act z 2020 roku, i dołożyć wszelkich Kongresu kontyngent reelekcję na jego przejście, z obietnicą solumn do Niezależnych wolnościowców Zielonych, nad konstytucją, #Walkaway i innych, które w 2022 my będzie wykorzenić tyranię dwupartyjny wyboru przez ponad 200 członków Izby, oraz ponad 20 członków Senatu – którzy są ani Demokraci, ani Republikanie. Niech opartego na faktach podejmowania decyzji w interesie publicznym mamy nasze standardowe od tego dnia.

Wniebowstąpienie chrześcijaństwo

Później dzisiaj będę delegowania nr 51 w Trump Revolution Series , na Ascension chrześcijaństwa . Jesteśmy w najbardziej pozytywnych raz w historii ludzkości, a gotowe do duchowego, jak również krajowym transformacji i zmartwychwstanie.

Nie pójdzie tak daleko, aby powiedzieć, że jestem pewien, John F. Kennedy Jr. pojawi się w Ameryce, żywy i dobrze w Niedzielę Wielkanocną, ale jesteśmy bardzo blisko tego rodzaju epickiej „klapki”, w którym możemy odrzucić wszystkie fałszywych bogów i kłamstwa, które zostały zbudowane w czasie i wrócić do tego, co David Ray Griffin mówi w swej najnowszej książce, chrześcijańska Ewangelia dla Amerykanów : musimy znaleźć zbawienie w osobistej transformacji na cześć Boga, aw trzyma nasz kraj odpowiedzialny do honorowego zachowania w kraju i za granicą.

Niech Bóg błogosławi każdego z was, Ameryki i naszego prezydenta.

https://phibetaiota.net/2020/03/robert-steele-real-weak-virus-fake-pandemic-what-next/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: