DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Niemiecka armia w stanie gotowości, by pomóc w walce z pandemią”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Niemiecka armia jest w stanie gotowości, by pomóc w walce z kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa, jeśli inne służby publiczne będą przeciążone – poinformowała wczoraj minister obrony Niemiec Annegret Kramp-Karrenbauer.

Niemiecka armia w stanie gotowości, by pomóc w walce z pandemiąKramp-Karrenbauer (po prawej): „Przygotowujemy się na najgorszy scenariusz”. (Fot. Getty Images)

„Przygotowujemy się na najgorszy scenariusz, w którym zakażonych zostanie bardzo wiele osób, a my mamy rezerwy ludzi, którzy mogą pomóc” – oznajmiła Kramp-Karrenbauer.

Przekazała też, że dowódcy już skontaktowali się z setkami rezerwistów z wojskowych służb medycznych i że armia będzie mogła chronić najważniejszą infrastrukturę oraz, jeśli będzie to konieczne, zajmie się dystrybucją sprzętu medycznego i leków.

Dzień wcześniej kanclerz Niemiec Angela Merkel w orędziu do narodu oświadczyla: „To historyczne zadanie. Od czasów II wojny światowej nie było wyzwania dla naszego kraju, podczas którego nasza wspólna solidarność byłaby tak ważna”.

Szefowa niemieckiego rządu przyznała, że na świecie nie ma jeszcze żadnej skutecznej terapii ani szczepionki przeciwko wirusowi „Niemcy mają bodaj jeden z najlepszych systemów zdrowotnych na świecie” – podkreśliła Merkel. Dodała jednak, że jeżeli liczba zachorowań zwiększy się, również w RFN może dojść do przeciążenia szpitali.

Na terenie wszystkich niemieckich krajów związkowych, oprócz sklepów spożywczych i supermarketów, zamknięto większość lokali użytkowych. Restauracje działają w ograniczonym wymiarze czasowym. Mieszkańcy mogą bez przeszkód opuszczać mieszkania.

Instytut Roberta Kocha poinformował wczoraj po południu, że zakażonych koronawirusem w RFN jest 10 999 osób, co oznacza wzrost zidentyfikowanych zachorowań o 2 801 przypadków w stosunku do dnia poprzedniego. Media niemieckie podają, że liczba zgonów wzrosła z 28 do 31.

zrodlo:londynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: