DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MSW Ukrainy: „skuteczność kwarantanny będzie związana z wprowadzeniem godziny policyjnej i ograniczeniem przemieszczania się”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy nie wyklucza wprowadzenia godziny policyjnej terytorium całego kraju i kar za poruszanie się po ulicach bez uzasadnionej potrzeby. Poinformował o tym doradca ministra spraw wewnętrznych Arsena Awakowa Iwan Warczenko na swojej stronie na Facebooku.

Według niego, władze Ukrainy powinny skorzystać z doświadczeń Chin i zastosować skuteczne środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednym z takich „skutecznych środków”, pisze Warczenko, jest wprowadzenie stanu wyjątkowego na terytorium całego kraju.

„Decyzje w sprawie stanu wyjątkowego w obwodach kijowskim, czerniowieckim i żytomierskim już pozwalają psychologicznie przygotować Ukraińców do takiego kroku” – pisze Warczenko. Doradca Awakowa wyjaśnił, że po wprowadzeniu stanu wyjątkowego będą funkcjonowały tylko przedsiębiorstwa niezbędne do funkcjonowania państwa.

Przy czym sztaby operacyjne nadzorujące działania przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa będą władne usuwać dyrektorów przedsiębiorstw państwowych i organizacji w przypadku niewłaściwego wykonywania zadań. Ustanowiona zostanie również specjalna procedura dystrybucji żywności. Zostanie również ograniczona swoboda przemieszczania się: za jej naruszenie będą nakładane grzywny.

„Prawo do prywatności, ochrony danych osobowych i przemieszczania się tymczasowo ustąpi prawu obywateli do życia i zdrowia” – pisze doradca Awakowa. Warczenko zwrócił uwagę, że chińskie władze szybko opracowały i wdrożyły system śledzenia ruchu każdego obywatela, co pozwala im na ustalanie miejsc ich pobytu i kontaktów. „Podobne systemy kontroli będą stosowane na Ukrainie” – dodał. „I nie są to wróżby apokaliptyczne w celu wywołania paniki. To jest lista skutecznych środków, które pomogą władzom przezwyciężyć zagrożenie koronawirusa” – dodał.

Opr. TB, https://www.facebook.com/ivan.varchenko/posts/2765232220272147

fot. https://www.npu.gov.ua/

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: