DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus. ​Skarżysko-Kamienna: Ewakuowano pasażerów pociągu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W Skarżysku-Kamiennej (woj. świętokrzyskie) wstrzymano pociąg oraz ewakuowano jego pasażerów po tym, jak obsługa składu uznała, że jeden z podróżnych wykazuje objawy zakażenia koronawirusem.

„Przed godziną 16 otrzymaliśmy zgłoszenie, że obsługa pociągu relacji Olsztyn-Kraków zauważyła mężczyznę z objawami, które wskazywały, że nie jest w pełni zdrowy. Powiadomiono służby pociąg został zatrzymany na stacji Skarżysko” – poinformował w czwartek Jarosław Gwóźdź oficer prasowy skarżyskiej komendy policji.

Jak dodał, na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował 40-letniego mężczyznę na obserwację i diagnozę do szpitala zakaźnego w Starachowicach.

„Mężczyzna w przedziale jechał sam. Z pociągu w Skarżysku-Kamiennej wysiadło także dziewięć osób, a pozostałych 22 pasażerów autobusem zastępczym kontynuowało podróż” – dodał Jarosław Gwóźdź.

Wszyscy pasażerowie wypełnili karty lokalizacyjne. Pociąg zdezynfekowano.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: