Michał Rachoń i Hanna Shen. Foto: Twitter TOP TVP INFO
Michał Rachoń i Hanna Shen. Foto: Twitter TOP TVP INFO

Chiny uporały się niemal całkowicie z koronawirusem, obecnie zaś wysyłają pomoc do części państw świata. Tymczasem w TVP Info mówi się o tym, że w ten sposób rzekomo chcą „odwrócić naszą uwagę” od przyczyny powstania koronawirusa. Ale to nie wszystko Hanna Shen – „ekspertka” od pastora Chojeckiego i dawna publicystka „Gazety Polskiej” – wprost sugeruje, że to broń biologiczna Chin.

Hanna Shen to „ekspertka” pastora Pawła Chojeckiego w internetowej telewizji „Idź Pod Prąd”. Niedawno przekonywała, że „Grzegorz Braun jest naprawdę bardzo dobrym narzędziem propagandy komunistycznej” i „jest niebezpieczną osobą”.

Najwyraźniej doceniono jej zaangażowanie. Była publicystka mediów z koncernu Tomasza Sakiewicza na antenie utrzymywanej za nasze pieniądz TVP Info opowiadała o swoich teoriach dotyczących tego, skąd wziął się koronawirus. Widzowie mogli „dowiedzieć się”, że jest to broń biologiczna Chin.

Chiny chcą odwrócić naszą uwagę od pytania dotyczącego, co naprawdę jest przyczyną tego wirusa. Czy rzeczywiście jest to tak, jak mówią i pochodzi on od zwierząt? Czy być może to pytanie czy jest to broń wytworzona albo wyciek z laboratorium 4 stopnia bezpieczeństwa, które znajduje się w Wuhan? – mówiła Shen na antenie TVP Info u Michała Rachonia.

Cały czas powinniśmy o tej teorii wycieku z laboratorium mówić, dopóki nie będą mogli wejść do tego laboratorium eksperci, którzy znają pracę takich laboratoriów. Niezależni eksperci. Ta teoria nie jest bajką, nie jest teorią spiskową – przekonywała.

n.czas.com