DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bójki o papier toaletowy w Mannheim i Bremie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Papier toaletowy jako powód kłótni: W Mannheim i Bremie funkcjonariusze policji donoszą o klientach atakujących z tego powodu pracowników supermarketów.

47-letni mężczyzna zaatakował w Mannheim pracowników z powodu papieru toaletowego

Jak relacjonuje policja, 47-letni mężczyzna w supermarkecie w Mannheim chciał w środę kupić kilka paczek papieru toaletowego. Ponieważ dwóch pracowników mu odmówiło, mężczyzna najpierw zaczął ich obrażać, a następnie próbował uderzyć ich pięścią.

Jak relacjonuje policja, wtedy wtrącił się inny klient i kopnął jednego ze sprzedawców kolanem w czoło. Kiedy przyjechała policja, 47-latek, który rozpoczął walkę, leżał na podłodze skarżąc się na bóle. Zabrano go do szpitala, a ranny pracownik udał się do lekarza.

W Bremen klientka nie chciała się pogodzić z limitem na papier toaletowy

Kolejny przypadek miał miejsce w Bremie. Klientka nie chciała zaakceptować ograniczenia zakupu tylko do jednej paczki papieru toaletowego ze względu na kryzys związany z pandemią koronawirusa. 41-latka zaatakowała w związku z tym sprzedawczynię w supermarkecie i popchnęła ją. Jej 45-letnia towarzysz kilkakrotnie uderzył pięścią sprzedawcę, który znajdował się w pobliżu. Kobiecie zakazano wstępu do supermarketu, a przeciwko mężczyźnie prowadzone jest dochodzenie o napaść.

Kradzież środków dezynfekcyjnych z kliniki dziecięcej w Bremie

Policja podejrzewa również związek z kryzysem koronaawirusowym w przestępstwie w klinice dziecięcej w Bremie: nieznane osoby skradły tam 60 butelek środka dezynfekującego.

Duże ilości papieru toaletowego i mydła w płynie zostały skradzione z norymberskiej szkoły podstawowej. Pracownicy szkoły zauważyli kradzież ponad 600 rolek papieru toaletowego, dziewięć jumbo rolek papieru toaletowego i 20 litrów mydła w płynie – doniosła policja w czwartek.

W Holandii jest wystarczająco dużo papieru toaletowego

Tymczasem, według holenderskiego premiera Marka Rutte, Holandia ma wystarczająco dużo papieru toaletowego: „Mamy go tyle, że możemy srać przez dziesięć lat”, powiedział Rutte w czwartek przed uruchomionymi kamerami podczas wizyty w supermarkecie w Hadze.

Wideo od razu zrobiło furorę w serwisach społecznościowych. Podczas obchodu w supermarkecie Rutte został zapytany przez jedną z klientek, czy sam ma jeszcze wystarczająco papieru toaletowego. W tym samym czasie wskazała mu, że sklep właśnie otrzymał nową dostawę.

źródło: welt.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: