DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zapadła decyzja ws. pieniędzy Polaków. Wszystko zacznie się od jutra!

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Screenshot_4

banner-wizytowka-1580899038

Polacy już jutro będą mogli skorzystać z wielkiej zmiany, która zostanie wprowadzona. Decyzja w sprawie pieniędzy już zapadała.  Polacy w obliczu zagrożenia koronawirusem już od jutra będą mogli skorzystać ze zmiany. Decyzja płatności zbliżeniowych została już podjęta.

Wiadomo, kto może skorzystać z nowych zasad.  Wielkie zmiany już juro. Polacy z nowymi zasadami bankowości   W związku z sytuacją z koronawirusem w Polsce na początku marca pojawił się komunikat od przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Jacka Jastrzębskiego, który zwrócił się do Narodowego Banku Polskiego o podwyższenie limitów transakcji bezdotykowych.

 Zgodnie z zaleceniami WHO, ale także polskiego rządu zaleca się, by Polacy w najbliższym czasie ograniczyli płatności gotówką i podczas robienia zakupów płacili kartami płatniczymi. Banknoty i monety podawane z ręki do ręki mogą nieść ryzyko zarażenia się koronawirusem.

   Operatorzy bankowi reagują na sytuację i zwiększają limity, by Polacy mogli płacić do 100 złotych w przypadku transakcji zbliżeniowych. Obecnie bez wpisywania PIN można zrobić zakupy kartą za 50 złotych. Zmiany wejdą w życie już od jutra.  Którzy operatorzy sprawią, że Polacy skorzystają ze zwiększonych limitów?  W sieci pojawiły się dwa oświadczenia, które mają związek z podniesieniem limitów transakcji zbliżeniowych.   – W odpowiedzi na oczekiwania regulatora, handlowców i konsumentów, 19 marca 2020 r. obowiązujący w Polsce limit dla transakcji zbliżeniowych Visa bez podawania PIN-u (50 zł), zostanie podniesiony do wysokości 100 zł – poinformowała Visa.  Kolejny komunikat pojawił się ze strony Mastercard, która tak, jak Visa podnosi limity do 100 złotych w przypadku transakcji zbliżeniowych.

Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość z samego rana  2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?  – Biuro Mastercard w Polsce informuje, że już od północy 20 marca 2020 roku posiadacze kart Mastercard będą mogli płacić zbliżeniowo bez konieczności wprowadzania kodu PIN do 100 złotych wszędzie tam na terenie Polski, gdzie terminale POS zostaną odpowiednio zaktualizowane do akceptowania podwyższonego limitu – czytamy w oświadczeniu.

źródło: wprost
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: