DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wall Street odzyskuje utraconą ziemię w mniej skalistym dniu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NEW YORK (AP) – Akcje zamykają się z dużymi zyskami w czwartek na Wall Street po wstrząśnięciu. Handel nadal był wyboisty, ale nie przypominał dzikich huśtawek obserwowanych w ostatnich tygodniach. Przemysł Dow Jones zdobył prawie 200 punktów, czyli 1%. Inwestorzy byli ostrożni z optymizmem, widząc kolejne kroki Rezerwy Federalnej i innych banków centralnych, a także rządów w celu wspierania rynków kredytowych i gospodarki. Niszczycielski wpływ wybuchu koronawirusa zaczyna jednak pojawiać się w danych ekonomicznych. Cena ropy gwałtownie wzrosła po gwałtownym spadku dzień wcześniej.

TO JEST AKTUALNA AKTUALIZACJA AKTUALNOŚCI. Wcześniejsza historia AP jest poniżej:

Akcje utrzymują zyski po niepewnym dniu w czwartek na Wall Street, wśród ostrożnego optymizmu wśród inwestorów, że nadzwyczajne działania rządu USA i banków centralnych złagodzą globalną gospodarkę przed nadchodzącą recesją spowodowaną pandemią koronawirusa.

Huśtawki na rynku były znacznie mniej zmienne niż w ostatnich dniach. S&P 500 wzrósł o 1,3% po odbiciu między zyskiem 2,9% a stratą 3,3% wcześniej. Byłaby to zauważalna zmiana w normalnych czasach, ale indeks miał osiem prostych dni, w których odbijał się w górę lub w dół między 4,9% a 12%.

Rynki są tak niestabilne, ponieważ inwestorzy wyważają rosnące prawdopodobieństwo recesji z jednej strony, a ogromne, nadzwyczajne wysiłki mające na celu wsparcie gospodarki z drugiej. Rynki dostały ich więcej w czwartek.

Liczba Amerykanów ubiegających się o zasiłek dla bezrobotnych wzrosła w ubiegłym tygodniu o 70 000, więcej niż oczekiwali ekonomiści, w ramach jednego z pierwszych oznak zwolnień w całym kraju. Szerokie połacie gospodarki zbliżają się do zatrzymania, od branży turystycznej po restauracje, gdy władze proszą Amerykanów, aby zostali w domu, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa. Kolejny słaby raport dotyczący produkcji, tym razem w regionie środkowoatlantyckim, wzmógł obawy.

WIĘCEJ HISTORII BIZNESOWYCH:
– Zwolnienia z koronawirusa wywołują gwałtowny wzrost liczby bezrobotnych w stanie
– Rynek akcji rozwija się, gdy koronawirus niszczy światową gospodarkę
– Business Fallout: linie lotnicze obawiają się niepowodzenia, dostawy na żądanie
Ale największe banki centralne na świecie ogłosiły swoje ostatnie wysiłki na rzecz wspierania rynków finansowych i gospodarki. Europejski Bank Centralny uruchomił rozszerzony program zakupu obligacji o wartości do 750 miliardów euro (820 miliardów dolarów) w celu wsparcia gospodarki, a Bank Anglii obniżył swoją główną stopę procentową do rekordowo niskiego poziomu 0,1%.

Rezerwa Federalna ujawniła środki wspierające fundusze rynku pieniężnego i pożyczki dolarów, ponieważ inwestorzy na rynkach na całym świecie spieszą się, aby zgromadzić dolary i gotówkę. Pogoń za gotówką obciążyła rynki, a sprzedawcy nawet obligacji o wysokiej jakości twierdzą, że mają trudności ze znalezieniem nabywców po rozsądnych cenach za cenę, którą chcą sprzedać. Wiele posunięć Fed, które ożywiają się po wykorzystaniu w kryzysie finansowym w 2008 r., Mają na celu złagodzenie operacji na takich rynkach.

„Każdego dnia pojawia się kolejne ogłoszenie o tym, jak będzie wyglądał bodziec, ale wydaje się, że wydaje się oczywiste, że niektórzy członkowie administracji uznają, że fundusze będą musiały być większe, ważniejsze niż początkowo oczekiwano” – powiedział Quincy Krosby , główny strateg ds. rynku w Prudential Financial. „I że są gotowi zrobić wszystko, aby złagodzić minę tego, co coraz bardziej przypomina zbliżającą się recesję”.

Inwestorzy wydawali się również zachęcani doniesieniami, że Chiny zamierzają zwiększyć wydatki stymulacyjne po prowincji, w której wirus pojawił się po raz pierwszy, w środę nie wykazał żadnych nowych infekcji. To prawdopodobnie pomogło podnieść cenę ropy naftowej w USA o prawie 24% w czwartek, niemal nadrabiając wszystkie straty z poprzedniego dnia, powiedział Krosby, zauważając, że Chiny są jednym z największych światowych importerów ropy.

Mimo to rynek prawdopodobnie pozostanie niestabilny, dopóki inwestorzy nie zobaczą więcej danych ekonomicznych, które pokazują, jak bardzo wybuch epidemii szkodzi gospodarce.

„Robią, co mogą, a nie jestem pewien, co jeszcze mogą zrobić” – powiedział Sal Bruno, dyrektor ds. Inwestycji w IndexIQ.

Średnia średnia Dow Jones wzrosła o 200 punktów, czyli o 1%, do 20 099 od godz. 15:19. Czas wschodni. Spadł on aż o 721 punktów wcześniej i aż o 543. Nasdaq, zdominowany przez gigantów technologicznych, takich jak Apple, wzrósł o 3,8%.

S&P 500, który napędza ruchy na większości kont 401 (k) więcej niż inne indeksy, spadł o około 29% od swojego rekordu dokładnie miesiąc temu i zbliża się do najniższego poziomu od końca 2018 roku.

Główne indeksy rozpoczęły dzień niżej, a następnie wzrosły przed konferencją prasową i podczas porannej konferencji pod przewodnictwem Donalda Trumpa, aby poinformować o wybuchu epidemii. Zyski zniknęły głównie w wyniku wczesnego popołudnia, gdy indeksy stały się mieszane. Jednak indeksy wróciły do ​​zieleni po południu.

Akcje europejskie przeszły od zysków do strat i z powrotem do zysków. Rynki azjatyckie spadły po brutalnej stracie 5,1% dla amerykańskich akcji poprzedniego dnia.

Inwestorzy twierdzą, że muszą przestać przyspieszać liczbę nowych infekcji, aby złagodzić skrajną zmienność rynku.

INNE WIADOMOŚCI Z CAŁEGO ŚWIATA:
– Przybycie płomienia w oczekiwaniu na opóźnienie Igrzysk Olimpijskich w Tokio
– Weinstein przeprowadził się do więzienia stanowego przed 68. urodzinami
– Publiczny debiut bez publicznego dla niedźwiadków polarnych w holenderskim zoo
Całkowita liczba znanych zakażeń przekroczyła 220 000 na całym świecie, w tym prawie 85 000 osób, które wyzdrowiały. Liczba ofiar wzrosła do 10.000.

Dla większości ludzi koronawirus wywołuje jedynie łagodne lub umiarkowane objawy, takie jak gorączka i kaszel, a osoby z łagodną chorobą powracają do zdrowia po około dwóch tygodniach. Mogą wystąpić ciężkie choroby, w tym zapalenie płuc, szczególnie u osób starszych i osób z istniejącymi problemami zdrowotnymi, w takich przypadkach powrót do zdrowia może potrwać sześć tygodni.

Aż do momentu, gdy liczba nowych przypadków osiągnie szczyt, inwestorzy będą zmagać się z niepewnością, ile zapłacić za akcje, obligacje lub towary, gdy nie wiedzą, jak długo potrwa spowolnienie gospodarcze. Wielu ekonomistów spodziewa się gwałtownego spadku gospodarki, ale nie zgadzają się co do tego, jak długo potrwa powrót.

Mamy nadzieję, że wszystkie nadzwyczajne działania banków centralnych i wydatki rządów mogą w międzyczasie zapewnić wsparcie gospodarce i złagodzić cios. Administracja Trumpa wprowadziła ustawodawców w program, który mógłby zalać 1 bilion dolarów gospodarki, w tym czeki wysyłane bezpośrednio do gospodarstw domowych.

Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych powiedziała pod koniec środy, że tymczasowo zamknie swój parkiet i przejdzie do handlu elektronicznego od poniedziałku po tym, jak dwóch pracowników uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Wymiana rozpoczęła także medyczną kontrolę wszystkich pracowników wchodzących do budynku. W ostatnich latach wiele transakcji giełdowych przeszło na rynek elektroniczny, a brokerów podłogowych jest znacznie mniej niż kiedyś.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: