DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PREZYDENT: WKRÓTCE APLIKACJA DLA OSÓB BĘDĄCYCH W KWARANTANNIE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– W najbliższych godzinach zostanie wprowadzona specjalna aplikacja dla osób będących w kwarantannie – powiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

W czwartek rano odbyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego. Tematem posiedzenia były działania związane z walką z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Spotkanie odbyło się w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego w formule telekonferencji – część uczestników łączyła się zdalnie

– Nie wiadomo, jak długo potrwa ten stan, z którym borykamy się obecnie – powiedział prezydent Andrzej Duda na konferencji prasowej po zakończeniu posiedzenia. Zaapelował o ostrożność i odpowiedzialność, by powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Specjalne pociągi dla obywateli Ukrainy

Prezydent poinformował, że bardzo dużą część spotkania zajęła sprawa ruchu granicznego i tego w jaki sposób jest realizowana ochrona granic.

Jak zaznaczył, w trakcie posiedzenia zrelacjonował swoje środowe rozmowy telefoniczne z prezydentami: Łotwy i Ukrainy. „Są uzgodnione tryby postępowania; będą m.in. pociągi, które będą przewoziły obywateli Ukrainy z naszej zachodniej granicy na Ukrainę, żeby nie poruszali się oni po naszym kraju, jeżeli przyjeżdżają z zagranicy” – powiedział Duda.

Ponadto prezydent poinformował, że w najbliższych godzinach zostanie uruchomiona specjalna aplikacja na smartfony dla osób znajdujących się w kwarantannie.

„Uruchamiamy kolejne możliwości produkcyjne w kraju”

Podczas posiedzenia rozmawiano też o problemach związanych z zaopatrzeniem w środki ochrony osobistej.

„Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni to zaopatrzenie będzie się poprawiało. Uruchamiamy także kolejne możliwości produkcyjne u nas w kraju” – powiedział Andrzej Duda.

Jak dodał, podczas spotkania poruszono też temat tarczy antykryzysowej. „To 212 mld zł – ogromna kwota, którą będziemy się starali w sposób mądry rozprowadzić tak, żeby rzeczywiście pomóc pracownikom, przedsiębiorcom, ochronić także polską gospodarkę” – mówił.

INTERIA.PL

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: