DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polska u progu epidemii, a dyrektor z NFZ wczasował się w Kenii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Już pod koniec stycznia eksperci ostrzegali, że koronawirus w Polsce to tylko kwestia czasu. Miesiąc później tę informację potwierdził minister zdrowia Łukasz Szumowski. Co w czasie nadchodzącego zagrożenia robił Paweł Kikosicki, dyrektor Departamentu Obsługi Pacjenta NFZ? Wczasował się w egzotycznej Kenii.

O tym, że dotarło do nas śmiertelne zagrożenie, wiadomo od 4 marca. To wówczas Ministerstwo Zdrowia podało informacje o mężczyźnie, który trafił do szpitala w Zielonej Górze. Zgodnie z relacją, którą w mediach społecznościowych udostępniał Kikosicki, dyrektor zajmujący się obsługą pacjentów, był już wtedy w drodze do Kenii. Pierwsze zdjęcia z warszawskiego Lotniska Chopina udostępnił 3 marca. Niecały tydzień później chwalił się obszerną relacją z „Safari na granicy z Tanzanią”.

Jak nam przekazał główny zainteresowany, urlop zaplanował już wcześniej, a wyjazd opłacił „dawno temu”. – Na miejscu był zastępca dyrektora departamentu i pracownicy, którzy mnie zastępowali i realizowali wszystkie zadania – tłumaczy Interii Kikosicki, kiedy pytamy go o egzotyczne wakacje z początku marca. – Nie było tu żadnego zaburzenia ciągłości działania. Uzgodniłem to z kierownictwem NFZ, nie było żadnych przeciwwskazań. Byli zastępcy, inni pracownicy, zajmowali się wszystkimi tematami – dodał.

W NFZ usłyszeliśmy, że w środę Paweł Kikosicki był poza biurem. Lecz wcale nie chodzi tu o przymusową, dwutygodniową kwarantannę związaną z potencjalnym zakażeniem COVID-19. – Nie poddałem się jej. Zostałem poproszony przez firmę, żeby zgłosić się do sanepidu i dowiedzieć, czy mogę się stawić do pracy, czy nie. Natomiast polityka w naszej firmie jest taka, że większość pracowników pracuje zdalnie, a część na miejscu – tłumaczy nam dyrektor.

Politycy Koalicji Obywatelskiej nawet nie kryją emocji. Zwracają uwagę na wystąpienia rządu oraz prezydenta. – Słyszymy, że rząd robi wszystko, co w jego mocy, żeby uratować Polskę i Polaków – mówi Interii Izabela Leszczyna z PO. – To niepoważne postępowanie i nie trzeba być w opozycji, żeby to zobaczyć. Gdyby to był mój współpracownik, a ja byłabym wiceministrem, to podziękowałabym mu za współpracę – dodała.

W rozmowie z Interią służby prasowe NFZ uspokajają: jak twierdzą, Paweł Kikosicki nie naraził pacjentów. – Zarówno kierownictwo Departamentu Obsługi Pacjentów jak i kilka tysięcy pracowników NFZ bardzo ciężko pracuje i to praktycznie w systemie całodobowym. Chodzi o to, żeby zabezpieczyć pacjentom dostęp do usług medycznych – tłumaczy nam Sylwia Wądrzyk-Bularz, rzecznik Funduszu.

Jakub Szczepański 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: