KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

KORONAWIRUS. NIEPOKOJĄCE PROGNOZY Z KALIFORNII. CHODZI O BEZDOMNYCH

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Modele wskazują, że w Kaliforni wirusem SARS-CoV-2 może się zakazić w ciągu najbliższych 8 tygodni aż 60 tys. bezdomnych – poinformował w środę gubernator tego stanu Gavin Newsom. Jeśli prognozy się sprawdzą, szpitale w Kalifornii będą przeciążone – dodał.

Co piąty zakażony koronawirusem potrzebuje hospitalizacji – podkreślił w publikacji na Facebooku. Przy przewożeniu aż tylu ludzi do szpitala również pracownicy służb byliby narażeni na ryzyko – zauważył.

Newsom poinformował też, że zakupiono 1,3 tys. przyczep, w których bezdomni będą mogli się schronić. 50 mln USD ma być z kolei przekazane hotelom i motelom, które przyjmą zakażonych SARS-CoV-2 bez dachu nad głową. Aby pomóc szpitalom w Kalifornii u wybrzeża tego stanu ma zakotwiczyć Mercy – statek szpitalny wojska USA.

Burmistrz Los Angeles Eric Garcetti zapowiedział, że władze miasta podjęły działania, by zidentyfikować najbardziej narażonych na koronawirusa bezdomnych, czyli ludzi schorowanych i w podeszłym wieku. Centra rekreacyjno-sportowe w Mieście Aniołów mogą odciążyć szpitale, przyjmując do 6 tys. zakażonych.

Duży wzrost liczby zakażonych

Kalifornia jest najludniejszym stanem w USA. Do środy potwierdzono tam 598 przypadków koronawirusa. To wzrost o 21 proc. w porównaniu z wtorkiem. Z powodu Covid-19 w Kalifornii zmarło już co najmniej 17 osób.

W USA w szybkim tempie przybywa osób zakażonych koronawirusem. Do środy wieczór czasu miejscowego ogólna liczba zakażonych sięgała 8500 osób. Zmarło co najmniej 140. Najgorsza sytuacja panuje w stanach Nowy Jork oraz Waszyngton.

Epidemia SARS-CoV-2, która rozpoczęła się w grudniu w Chinach pociągnęła za sobą 214 tys. przypadki zakażeń na całym świecie i 8700 zgonów. Wyleczono – głównie w Chinach – 82 tys. osób.

PAP

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: