DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czy ten nowy rozwój w Wuhan jest w ogóle możliwy? Jak może tak szybko nie być nowych przypadków koronawirusa?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wuhan po raz pierwszy od wybuchu nie zgłosił żadnych nowych przypadków koronawirusa

Tamar Lapin
New York Post

Chińskie centrum koronawirusa nie zgłosiło żadnych nowych przypadków choroby po raz pierwszy od wybuchu epidemii pod koniec grudnia.

Ministerstwo zdrowia kraju poinformowało w czwartek, że w ciągu ostatnich 24 godzin wykryto 34 przypadki – ale wszystkie pozytywne wyniki pochodzą od osób przybywających do kraju z zagranicy.

Fakt, że nie było żadnych nowych infekcji w wirusowym mieście Wuhan lub otaczającej prowincji Hubei, sygnalizuje koniec epidemii w Chinach.

Ale eksperci stwierdzili, że będzie potrzeba 14 kolejnych dni bez nowych przypadków, aby wybuch epidemii został rozpatrzony.

Zakażenia mogą pojawić się ponownie po zniesieniu blokady w całym kraju.

Chiny zaczęły znosić ograniczenia dotyczące podróży, ale zwiększyły 14-dniową kwarantannę w stosunku do osób przybywających do Pekinu, Szanghaju i innych krajów z zagranicy.

„Jest oczywiste, że działania podjęte w Chinach prawie zakończyły pierwszą falę infekcji” – powiedział New York Times Ben Cowling, profesor School of Public Health w Hongkongu.

„Powstaje pytanie, co się stanie, jeśli nastąpi druga fala, ponieważ środki, które Chiny wdrożyły, niekoniecznie są trwałe w dłuższej perspektywie”.

W kraju odnotowano 80 928 przypadków wirusa i 3 245 zgonów. Około 70 420 osób zostało zwolnionych ze szpitali, a 7 263 nadal jest leczonych.

zrodlo:stateofthenation

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: