DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Chiny: Avigan w Japonii lek przeciw grypie Avigan skuteczny w leczeniu pacjentów zakażonych nowym koronawirusem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chiny: Avigan skutecznie walczy z koronawirusem

 

Chińscy naukowcy rządowi twierdzą, że odkryli opracowany w Japonii lek przeciw grypie Avigan skuteczny w leczeniu pacjentów zakażonych nowym koronawirusem i będą promować jego stosowanie.

Screenshot_2

Zhang Xinmin, dyrektor Narodowego Centrum Rozwoju Biotechnologii, nazwał lek na konferencji prasowej we wtorek.

Powiedział, że lek okazał się skuteczny w badaniach klinicznych prowadzonych przez dwie organizacje medyczne w kraju. Powiedział, że lek działa na objawy związane z koronawirusem, w tym zapalenie płuc, i nie ma oczywistych skutków ubocznych.

Dyrektor powiedział, że testy zostały przeprowadzone w miastach Wuhan i Shenzhen i objęły odpowiednio 240 pacjentów i 80 pacjentów.

Powiedział, że ci, którzy otrzymali lek w Shenzhen, stali się ujemni dla wirusa po medianie czterech dni po uzyskaniu wyniku pozytywnego, podczas gdy mediana zajęła 11 dni dla osób bez leku.

Badanie wykazało również, że zdjęcia rentgenowskie potwierdziły poprawę warunków płucnych u około 91 procent pacjentów, którym podano lek. Liczba ta wynosiła 62 procent dla osób bez narkotyku.

Reżyser powiedział, że lek jest bardzo bezpieczny, a jego działanie jest oczywiste, i formalnie zaleca stosowanie leku jako sposobu walki z wirusem.

Chińska firma, która wydała licencję na lek od japońskich deweloperów, uzyskała w zeszłym miesiącu zgodę rządu na masową produkcję leku.

W poniedziałek Chiny potwierdziły 21 nowych przypadków infekcji wirusowych, dzięki czemu ich liczba w kraju przekroczyła 80 000. Liczba ofiar śmiertelnych wynosi teraz 3226.

NHK WORLD - JAPONIA

Avigan ® Tablet 200mg podawać pacjentom zakażonych wirusem Ebola

FUJIFILM Corporation (prezes: Shigehiro Nakajima; „Fujifilm”) ogłosiła, że ​​francuska pielęgniarka, która zaraziła się wirusem Ebola i była leczona kombinacją leku przeciw grypie Avigan ® Tablet 200 mg * (Fawipirawir) i innymi niezatwierdzonymi lekami, wyzdrowiała i odeszła szpital 4 października. Informacje te zostały przekazane Fujifilm przez francuską Narodową Agencję ds. Bezpieczeństwa Leków i Produktów Zdrowotnych (ANSM), francuską agencję rządową.

Lek przeciw grypie, tabletki Avigan ®, opracowała firma Fujifilm Group Toyama Chemical Co., Ltd. ANSM poprosił o dostarczenie tabletek Avigan ® do leczenia francuskiej pielęgniarki Fujifilm i po rozmowach z rządem japońskim postanowił spełnić ten wniosek jako środek nadzwyczajny.

Fujifilm został również poinformowany przez Szpital Uniwersytecki we Frankfurcie, że pacjent z Ugandą Ebolą przyjęty do szpitala został 4 października (czasu lokalnego) zaopatrzony w tabletki Avigan ® w celu leczenia. Leki te zostały również dostarczone jako środek doraźny po rozmowach z rządem japońskim w odpowiedzi na prośbę szpitala. U pacjenta, który brał udział w zajęciach medycznych w Sierra Leone, zdiagnozowano chorobę wirusową Ebola, a następnie ewakuowano do Frankfurtu w celu leczenia.

Rząd francuski i rząd Gwinei rozważają wdrożenie w listopadzie badania klinicznego tabletek Avigan ® na średnią skalę w leczeniu Eboli i zwróciły się z prośbą o współpracę poprzez dostarczenie produktu. Planujemy współpracować z tym wnioskiem i jesteśmy obecnie zaangażowani w dyskusje z rządami Japonii, Francji i Gwinei.

W miarę rozprzestrzeniania się wirusa Ebola japoński rząd ogłosił, że jest przygotowany na dostarczanie leków opracowanych przez japońskie firmy, które mogą okazać się skuteczne w leczeniu wirusa Ebola. W tych okolicznościach firma Fujifilm otrzymała kilka wniosków, nie tylko z Francji i Niemiec, ale również z innych krajów i organizacji, o dostarczenie tabletek Avigan ® i zamierzamy kontynuować dyskusję z rządem japońskim, jak odpowiedzieć.

  • *Avigan ® Tablet 200 mg:

    Opracowany przez Toyama Chemical i zatwierdzony w Japonii jako lek przeciw grypie w marcu 2014 r

https://www.fujifilm.com/news/n141006.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: