DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA wstrzymują rozmieszczenie i wycofują żołnierzy z największego ćwiczenia NATO „Defender Europe 2020” z powodu zagrożenia koronawirusem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_4

Pentagon ogłosił, że drastycznie zmniejszy „rozmiar i zakres” swojego udziału w ćwiczeniu NATO „Defender Europa 2020”, zatrzymując się tuż przed wezwaniem do rezygnacji z głośnego zestawu ćwiczeń, który ma trwać do maja.

Około 20 000 amerykańskich żołnierzy, którzy mieli stanowić kręgosłup potężnego wiertła liczącego 37 000 żołnierzy z siłami z 18 państw członkowskich NATO, pozostanie teraz w domu lub – dla tych, którzy już przeprowadzili się do Europy – wróci do USA.

„Od 13 marca wszelki ruch personelu i sprzętu ze Stanów Zjednoczonych do Europy został zatrzymany”, potwierdził amerykański armia Europa w komunikacie prasowym w poniedziałek. „Gdy dokonamy odpowiednich korekt, połączone ćwiczenia z Exercise Defender-Europe 20 – Dynamic Front, Joint Warfighting Assessment, Saber Strike i Swift Response – nie zostaną przeprowadzone.”

Siły już rozmieszczone w Europie do innych powiązanych ćwiczeń powrócą do Stanów Zjednoczonych.

U.S European Command

@US_EUCOM

Press Release – In response to the current outbreak of the virus and recent guidance by @EsperDoD, we have modified exercise 20 in size and scope: https://www.eucom.mil/news/pressrelease/41095/exercise-defender-europe-20-update 

Zobacz obraz na Twitterze

Europejskie Dowództwo USA ostrożnie unikało określenia liczby żołnierzy, którzy wzięliby udział w zmniejszonym ćwiczeniu, mówiąc, że „wiele szczegółów [wciąż] jest opracowywanych i omawianych z naszymi sojusznikami i partnerami”.  Wyraził jednak nadzieję, że przynajmniej „zespół bojowy brygady pancernej, który został już rozmieszczony w Europie, poprowadzi strzelanie i inne połączone szkolenia z aliantami w ramach zmodyfikowanego ćwiczenia Ducha Aliantów”.

Zamiast tego Pentagon podkreślił swoje bezprecedensowe zaangażowanie w „sojusze i partnerstwa” i pochwalił się 6000 żołnierzami i 3000 elementów wyposażenia, które już przeprowadził do Europy – jednocześnie przyznając, że „oczekuje się teraz zmian w terminach rozmieszczenia” z powodu nagłej potrzeby wysłać wszystko z powrotem.

Zdrowie, bezpieczeństwo i gotowość naszych wojskowych, cywilów i członków rodziny jest naszym głównym celem

RÓWNIEŻ NA RT.COMPokonany przez Covid-19? Największa wiertarka wojenna NATO „Defender 2020” jest zagrożona kichnięciem

Według wcześniejszych raportów statek przewoźnika Patriot – statek towarowy rzekomo dostarczający amerykański sprzęt wojskowy do Europy na ćwiczenia – już zmienił trasę i wraca do Stanów. Dane satelitarne dotyczące jego pozycji, opublikowane po raz ostatni 13 marca, pokazały, że płynął na wschód od archipelagu Azorów i nadal był w drodze do Belgii. Dwa inne statki zaangażowane w transport amerykańskiego sprzętu wojskowego w ramach wiercenia zostały zadokowane w holenderskim porcie Vlissingen od dłuższego czasu – ale nie zostały rozładowane.

Tymczasem inne narody również poszły w ich ślady, ponieważ Niemcy zapowiedziały , że zmniejszą swój udział o 250 żołnierzy i zrezygnują z niektórych ćwiczeń w kwietniu.

Początkowo oczekiwano, że Defender Europe będzie największym ćwiczeniem NATO od 25 lat, a większość ćwiczeń zaplanowano na kwiecień i maj. Szkolenie powinno odbyć się w sześciu krajach europejskich – Belgii, Holandii, Niemczech, Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii.

RÓWNIEŻ NA RT.COMNATO Defender Europa 2020 to wojna przeciwko Rosji, bez względu na to, co ci powiedzą

Celem było przećwiczenie rozmieszczenia wojsk amerykańskich w Europie, a także odparcie potencjalnej agresji na dużą skalę. Wojsko USA i najwyżsi urzędnicy w NATO powiedzieli, że manewry nie są skierowane przeciwko konkretnemu krajowi. Mimo to ćwiczenia były krytykowane przez Moskwę, która nazywała je prowokującymi.

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow powiedział wcześniej, że Rosja nie przewiduje żadnych problemów w krajach bałtyckich, które wymagałyby rozwiązania wojskowego, dodając, że ćwiczenie to tylko pokazało, że NATO nie chce złagodzić napięć z Moskwą.

rt.com/news/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: