DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ukraina: Setki tirów na granicy z Polską

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Najdłuższe kolejki samochodów ciężarowych na granicy z Polską są na przejściu Jagodzin-Dorohusk – poinformowała w środę ukraińska straż graniczna. Na wyjazd z Ukrainy czeka tam 950 ciężarówek, a na wjazd do kraju – 450. Ukraiński urząd celny zapewnia, że towarów w sklepach nie zabraknie.

Na przejściu Krakowiec-Korczowa na wjazd na Ukrainę czeka 470 ciężarówek, a 450 – na wyjazd; w punkcie Rawa Ruska-Hrebenne w kolejce do wyjazdu stoi 250 ciężarówek, do wjazdu – 100.

„Produkty na półkach supermarketów będą, a ciężarówki z towarami kursują między państwami bez przeszkód” – podkreślił w środę na Facebooku urząd celny Ukrainy. Przypomniał też, że zamknięcie granicy państwowej nie dotyczy transportu towarowego.

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa 17 marca zamknięto ukraińskie przejścia graniczne dla „regularnego ruchu pasażerskiego”, tj. transportu lotniczego, kolejowego i autobusowego.

Uspokajając mieszkańców Ukrainy, urząd celny zaznaczył, że 90 proc. artykułów konsumowanych przez Ukraińców jest produkcji krajowej.

Z Kijowa Natalia Dziurdzińska

interia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: