DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Łódź: Powiedziała w tramwaju, że może mieć koronawirusa. Pasażerowie uciekali oknami

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pasażerka tramwaju w Łodzi powiedziała innym podróżnym, że może być nosicielką koronawirusa. Ludzie powiadomili motorniczego, wezwano także odpowiednie służby. Jak jednak informuje Onet, w panice przed zarażeniem część osób uciekała z tramwaju oknami. Ostatecznie okazało się, że kobieta była zdrowa – czytamy.

Do zdarzenia doszło w tramwaju linii 15 na ulicy Pomorskiej w Łodzi. Wsiadła tam starsza kobieta i powiedziała, że może mieć koronawirusa.

Po powiadomieniu motorniczego, tramwaj zatrzymano, zamykając także drzwi do czasu zbadania sprawy.

Mimo blokady, niektórzy pasażerowie znaleźli spósób, by się uwolnić – uciekali oknami.

Jak się jednak szybko okazało – pacjentka niedawno była badana i nie miała koronawirusa.

Policja nie wyciągnie jednak konsekwencji – podaje Onet – ponieważ wszystko wskazuje na to, że kobieta nie wzbudziła paniki dla żartu.

interia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: