DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zamknięte granice. Premier Bułgarii zarzuca niektórym państwom UE naruszenie prawa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Premier Bułgarii Bojko Borisow zarzucił we wtorek części państw UE, które zamknęły swoje granice, w tym Polsce, naruszenie prawa międzynarodowego.

Na konferencji prasowej Bojko Borisow oświadczył, że niektóre kraje unijne, w tym Polska i Słowacja, przetrzymują „absolutnie niezgodnie z prawem” bułgarskich obywateli na swoich granicach.

Dodał, że na telekonferencji z unijnymi przywódcami ostro postawił tę sprawę i uzyskał obietnicę, że zostaną utworzone korytarze transportowe dla przejazdu bułgarskich kierowców, którzy od dłuższego czasu stoją na granicach.

Bułgarski premier ostro zaatakował również organizatorów wycieczki grupy Brytyjczyków do kurortu górskiego Bansko. W grupie tej znajdowały się osoby już zakażone koronawirusem. Po stwierdzeniu tego faktu organizator wycieczki wywiózł turystów i umieścił ich w hotelu w centrum Sofii, a miasto Bansko zostało zamknięte. Obecnie hotel w stolicy jest obstawiony przez policję. Stronie brytyjskiej przekazano oficjalny protest. Turyści mają być wywiezieni w policyjnej eskorcie na lotnisko.

Borisow podkreślił, że Bułgaria jest gotowa natychmiast po podjęciu odpowiednich decyzji ze strony KE zamknąć całkowicie swoje granice.

Ewgenia Manołowa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: