DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Radny PiS ze Szczecina Dariusz Matecki ma koronawirusa. „Od kilku dni mam wysoką gorączkę”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Radny klubu PiS w Szczecinie i szef lokalnych struktury Solidarnej Polski Dariusz Matecki ma koronawirusa – podał portal gs24.pl. Radny mógł zakazić się od ministra Michała Wosia.

Jak podaje szczeciński portal gs24.pl w związku z zakażeniem koronawirusem Dariusza Mateckiego odwołana została wtorkowa sesja rady miasta. Według portalu Matecki prawdopodobnie zakaził się od ministra środowiska Michała Wosia. Matecki w rozmowie z tvp. info potwierdził, że test dał pozytywny wynik. Powiedział, że ma gorączkę, ale ogólnie czuje się dobrze.

Dariusz Matecki ma koronawirusa

Pogłoski o zakażeniu lokalnego polityka pojawiały się wcześniej. Sam Matecki w poniedziałek napisał na Twitterze: „Tak, od kilku dni mam wysoką gorączkę. Aktualnie jestem w Szpitalu na Arkońskiej po badaniu, rano mają być wyniki. Organizacyjnie tu jest wszystko na medal. Proszę o modlitwę! I siedźcie w domach!”.

Radnego zatrudnia Ministerstwo Sprawiedliwości, dla którego administruje stronami w mediach społecznościowych

W poniedziałek test na obecność koronawirusa u ministra środowiska Michała Wosia dał pozytywny wynik. Z członkiem rządu kontakt miał też m.in. poseł Mariusz Gosek, który został poddany kwarantannie. „Miałem kontakt z ministrami w swoich działaniach, które pełniłem w ramach sprawowanego mandatu posła RP. Z moim serdecznym przyjacielem Michałem Wosiem – Ministrem Środowiska także. (…) Będę poddany kwarantannie. Zrobię test i poinformuję o wyniku” – napisał na Facebooku.

Koronawirus w Polsce

W poniedziałek w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. Jest to 67-letni mężczyzna, który pozostawał w stanie ciężkim oraz miał choroby współistniejące. Jak informuje ministerstwo zdrowia, łączna liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 177, łącznie z czterema osobami zmarłymi (stan na poniedziałek, godz. 21).

gazeta.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: