DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nagranie ze szpitala w Bergamo – europejskiego epicentrum pandemii koronawirusa [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bergamo – miasto  w regionie Lombardia,  położone u południowych

Bergamo – miasto  w regionie Lombardia,  położone u południowych podnóży Alp Bergamskich, jest razem z całą prowincją o tej samej nazwie terenem z największą liczbą osób, które zachorowały. Wg danych z niedzieli zarażonych jest tam 3416 osób z ogólnej liczby 21 157 w całych Włoszech. Stanowi to więc 16 procent całkowitej liczby infekcji w kraju, mimo że z nieco ponad 120 000 mieszkańców, prowincja Bergamo stanowi zaledwie 2 procent ogólnej populacji państwa.

Liczba zgonów w Bergamo również rośnie wykładniczo, a około 50 osób umiera teraz codziennie w tym regionie z powodu koronawirusa. W weekend zmarło też świadczących posługę duszpasterską księży katolickich.

Dwa poniższe nagrania ukazują grozę sytuacji. Pierwsze pokazuje oddział intensywnej terapii w szpitalu w Bergamo.

Screenshot_3

@NaomiOhReally

A powerful video.
At the heart of Italy’s Coronavirus outbreak, Giovanni Locatelli compares the obituaries page of local daily newspaper @webEcodiBergamo on February 9 and March 13.

dzienniknarodowy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: