DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Kanada zamyka granice dla obcokrajowców”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kanada zamyka swoje granice dla osób bez kanadyjskiego obywatelstwa lub prawa stałego pobytu – poinformował dzisiaj premier tego kraju Justin Trudeau.

Kanada zamyka granice dla obcokrajowcówKanadyjski premier poinformował o swojej decyzji dzisiaj podczas konferencji prasowej sprzed swojej rezydencji w Ottawie. (Fot. Getty Images)

Jedynymi wyjątkami są dyplomaci, załogi samolotów, bezpośredni członkowie rodzin Kanadyjczyków oraz „w chwili obecnej”, jak to określił szef rządu, osoby z paszportem USA.

Władze Kanady jednocześnie zwiększają kontrole graniczne i dlatego samoloty rejsów międzynarodowych będą mogły lądować tylko na międzynarodowych lotniskach w Toronto, Montrealu, Vancouver i Calgary.

Osoby, u których widoczne są objawy choroby, nie będą wpuszczane do samolotów w rejsach do Kanady, a linie lotnicze i operatorzy lotów będą odpowiedzialni za podstawowe badania według zasad określonych przez kanadyjską Agencję Zdrowia Publicznego. Osoby przylatujące do Kanady będą poddane kontroli stanu zdrowia, będą też musiały odpowiadać na listę pytań zadawanych przez służby graniczne, a każdy, kto wzbudzi wątpliwości, będzie przekazywany służbom medycznym.

Dla Kanadyjczyków, którzy nie mają objawów zarażenia koronawirusem a chcą powrócić do Kanady, rząd przeznaczył pomoc finansową, zarówno na pokrycie kosztów powrotu, jak na pokrycie kosztów oczekiwania na połączenie lotnicze.

W Kanadzie dotychczas odnotowano 375 potwierdzonych i wstępnie rozpoznanych przypadków Covid-19. W czwartek urząd premiera poinformował, że zakażona koronawirusem jest żona Justina Trudeau, Sophie Gregoire.

zrodlo:londynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: