DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Dzisiaj o północy Ukraina przerwała wszystkie połączenia pasażerskie ze światem!!!! „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dzisiaj od godz. 00:00  przerwała wszystkie międzynarodowe regularne połączenia pasażerskie – lotnicze, kolejowe i autobusowe. To ograniczenie będzie obowiązywać co najmniej do 3 kwietnia. Wprowadzono takie bezprecedensowe środki, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa COVID-19.

Wyjątek stanowi transport osób w celu ochrony interesów narodowych lub wypełnienia krajowych zobowiązań, a także przedstawicieli instytucji dyplomatycznych i misji humanitarnych. Osoby, które nie miały czasu na powrót, mogą zwrócić się do konsulatów Ukrainy, aby mogły powrócić do kraju w ramach indywidualnych nieregularnych połączeń.

Opr. TB, UNIAN

fot. https://dpsu.gov.ua/

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: