DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Związki krytykują LOT i rząd. „Wszyscy mają siedzieć w domach, a nas wciskają do pełnych samolotów”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rządowy program „Lot do domu” ma zapewnić powrót do kraju Polakom, którzy utknęli na zagranicznych wyjazdach. Związkowcy pytają, dlaczego zwalczanie skutków epidemii koronawirusa oznacza dla nich zwiększone ryzyko.

Advertisement

W weekend premier Mateusz Morawieckiogłosił uruchomienie nowego programu. „Lot do domu” skierowany jest do Polaków chcących wrócić do kraju z powodu epidemii koronawirusa i decyzji o zamknięciu połączeń lotniczych. Połączenia zostały przygotowane przez PLL LOT. Przypomnijmy – ceny za czarterowe loty nie pokrywają wszystkich kosztów podróży – za część płaci państwo.

Związkowcy boją się skutków programu „Lot do domu”

Swoją opinię na temat programu wyrazili przedstawiciele Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego.

– Kraj jest w zawieszeniu, wszyscy mają siedzieć w domach, a nas wciskają do pełnych samolotów i każą robić regularny serwis – napisali na Twitterze. – To chyba jakiś żart! Są już u nas osoby, które miały kontakt z zarażonymi i nikt im nie robi testów. To po co to zamknięcie granic? Żebyśmy my poroznosili? – dodają.

Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotni… @ZwiazekZZPPiL

Kraj jest w zawieszeniu, wszyscy mają siedzieć w domach a nas wciskają do pełnych samolotów i każą robić regularny serwis. To chyba jakiś żart! Są już u nas osoby, które miały kontakt z zarażonymi i nikt im nie robi testów. To po co to zamknięcie granic? Żebyśmy my poroznosili‼️

Związkowcy przyznają też, że nie rozumieją sensu zamknięcia granic. Twierdzą, że powoduje to „chaos i problem dla ludzi” –  Czy nie można było po prostu wprowadzić zakazu wjazdu dla cudzoziemców? Parę krajów tak zrobiło – pytają.

Przedstawiciele związków przyznają, że są już pierwsze sygnały o członkach personelu pokładowego, którzy mają problemu ze zdrowiem. – Właśnie dzwoniła koleżanka. Wróciła z Singapuru. Ma podwyższoną temperaturę i lekki kaszel. Konsultantka sanepidu powiedziała, że skoro nie ma zaświadczenia o kontakcie z kimś zakażonym, to nie musi iść na kwarantannę – relacjonują na Twitterze związkowcy.

Kilkadziesiąt tysięcy Polaków chce wrócić do domu. Przez koronawirus

Z programu „Lot do domu” mogą skorzystać Polacy. Cudzoziemcy są wpuszczani gdy są: małżonkami obywateli polskich, dziećmi obywateli polskich, osobami posiadającymi Kartę Polaka, osobami posiadającymi prawo stałego lub czasowego pobytu na terenie RP, lub pozwolenie na pracę.

Aby skorzystać z programu, należy wejść na strony lotdodomu.pl lub lotdodomu.com. Loty odbywają się po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych.

LOT podał z kolei, że wysokość zryczałtowanej stawki za powrót do Polski będzie zależała od kierunku, z którego realizowany będzie przelot. I tak: za przelot w granicach Europy kwota ta będzie wynosić od 400 do 800 zł, a za przelot dalekiego zasięg będzie to 1600 – 2400 zł. – Pozostałą kwotę dopłaci polski rząd – dodaje PLL LOT.

gazeta.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: