DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„USA gotowe do rozpoczęcia dostaw ropy naftowej na Białoruś”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Stany Zjednoczone są gotowe niezwłocznie rozpocząć dostawy ropy naftowej na Białoruś – zadeklarował w piątek sekretarz stanu USA Mike Pompeo w rozmowie telefonicznej z ministrem spraw zagranicznych Białorusi Uładzimirem Makiejem.

–  Mike Pompeo potwierdził w rozmowie z szefem  Białorusi Uładzimirem Makiejem gotowość amerykańskich firm do niezwłocznego rozpoczęcia dostaw ropy na Białoruś-– poinformowała w piątek rzeczniczka Departamentu Stanu USA Morgan Ortagus.

O rozmowie szefów dyplomacji USA i Białorusi informowaliśmy w piątek 13 marca.

Służba prasowa resortu spraw zagranicznych Białorusi informowała, że ministrowie spraw zagranicznych Stanów Zjednoczonych i Białorusi rozmawiali o ustaleniach, które zapadły podczas wizyty Pompeo na Białorusi 1 lutego 2020 r.

Białoruski MSZ poinformował, że strony omówiły także podczas rozmowy kwestie współpracy dwustronnej, agendę regionalną i międzynarodową, w tym .

Przypomnijmy, że sekretarz stanu Mike Pompeo zadeklarował w Mińsku gotowość do zaspokojenia w 100 procentach potrzeb Białorusi, gdy chodzi o dostawy ropy naftowej. Zaznaczył zarazem, że  nie jest obecnie gotów do pełnego zniesienia sankcji. Pompeo podkreślił, że  wspiera  i suwerenność Białorusi.

Po wyjeździe Pompeo z Mińska  ogłosił, że Stany Zjednoczone „mogą pomóc Białorusi z infrastrukturą i dostawami ropy”.

Przypomnijmy, że już trzeci miesiąc Białoruś i Rosja nie mogą ustalić warunków dostaw rosyjskiego surowca na Białoruś.  nie zgadza się na zniżki dla Mińska, a rosyjscy dostawcy żądają dodatkowej premii za każdą tonę surowca.

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: