NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

RELACJA AV – GRANICA PL/DE ZGORZELEC GORLITZ 16.03.2020 – JAK TO WYGLADA ?

++++++++++++++++++++++++++++

dodatek informacyjny

Niedziela, godz. 10.00

Na obecnie pieszym przejściu granicznym Görlitz-Zgorzelec oprócz biało-czerwonych barierek pojawiły się też zapory z siatki. Jest spokojnie. Kilku niemieckich przechodniów robi zdjęcia. Mężczyzna po pięćdziesiątce stoi przed przejściem, oparty o barierkę obok tablicy ku pamięci Jana Pawła II. Czeka na córkę, która wyjechała do Polski w odwiedziny, ale odwołali jej lot powrotny. Zabierze ją do Frankfurtu, gdzie razem mieszkają.

– Pracuję w fabryce, zakład na tysiąc osób. Nikt nas nie zwolnił do domu. To jest kwestia czasu, jak i u nas znajdzie się zarażona osoba. – Nie boi się pan? – A co to da, że ja się będę bał? Kto pracuje za biurkiem, ten może zostać w domu. A mnie nikt do domu nie pozwoli iść, bo produkcja sama się nie zrobi.

Zamknięta granica w ZgorzelcuZamknięta granica w Zgorzelcu Zamknięta granica w Zgorzelcu/Fot. Bartosz Józefiak

Kolejny mężczyzna dziarsko przekracza granicę. Szybko podchodzi do niego strażniczka w towarzystwie kolegi w białym kombinezonie ochronnym i masce. Mężczyźnie najpierw trzeba zmierzyć temperaturę laserowym termometrem. Potem przy stoliku musi wypełnić formularz, zanim puszczą go dalej. Jeśli pracuje w Niemczech, przejdzie bez problemu. Jeśli nie – będzie skierowany na kwarantannę.

Polak w czapce z daszkiem podchodzi do przejścia, nie chce go przekraczać.

– Mam wujka, co mieszka w Lubaniu, a pracuje w Niemczech. Będzie mógł dojeżdżać? – pyta strażniczkę. – Tak, ale powinien mieć zaświadczenie od pracodawcy- informuje kobieta. Po chwili precyzuje: Właściwie to musi mieć ten papier. Bez niego zostanie od razu skierowany na kwarantannę.

Strażniczka precyzuje jeszcze, że wujek codziennie przy przekraczaniu granicy będzie miał mierzoną temperaturę. Jeśli będzie zbyt wysoka, czeka go kwarantanna.

Przejście bez problemu przekracza para Polaków. Oboje pracują w Görlitz. Kobieta mówi: – To będzie jakaś masakra. Jedyna granica dla samochodów w Jędrzychowicach. A tu jest mnóstwo ludzi, co do pracy dojeżdżają nawet 50 kilometrów w głąb Niemiec. Pan sobie wyobraża, co się będzie działo? Moja koleżanka dzisiaj rano tak jechała. Spóźniła się dwie godziny. A to niedziela rano! To co się dopiero wydarzy się w poniedziałek, jak ludzie ruszą do fabryk…

– Będzie usprawiedliwiona nieobecność – uspokaja jej towarzysz.

– No dobra, ale wyobraź to sobie: w pracy jesteś osiem godzin, a jeszcze dojazd w każdą stronę po dwie godziny? Ludzie przecież dojeżdżają w grupach, skrzykują się po czterech do jednego auta. A strażnicy na granicy każdemu mierzą temperaturę i każą wypełniać formularz. Każdemu! Za każdym razem przy przekraczaniu granicy! Przecież to będą korki jak jasna cholera. Jakich my czasów dożyliśmy… – wzdycha moja rozmówczyni.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “RELACJA AV – GRANICA PL/DE ZGORZELEC GORLITZ 16.03.2020 – JAK TO WYGLADA ?

  1. No i to właśnie pokazuje w jakim żyjemy średniowieczu. Do Chińczyków dużo nam jeszcze brakuje. Oni uporają się z zarazą w pół roku,a Europa nie mniej niż 2 lata.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: