DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Panika w Los Angeles. Ludzie ustawiają się w kolejce po broń!!!!! „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Kupujący mówili mi, że boją się tego, co będzie się działo, kiedy ludziom skończy się żywność i inne zapasy. Uważają, że będą musieli bronić swoich rodzin – relacjonowała na Twitterze dziennikarka Amelia Adams, korespondentka australijskiej stacji Nine Network.

Panika w Los Angeles. Ludzie ustawiają się w kolejce po broń
Polsat News
Badanie z 2018 roku wykazało, że cywile w USA stanowią około 46 proc. ogólnej liczby cywilnych posiadaczy broni palnej na świecie

Spanikowani konsumenci ustawili się pod sklepem z bronią na długo przed jego otwarciem.

– Zobaczcie, jak wyglądało to na godzinę przed otwarciem, kiedy tu przyjechaliśmy. Kolejka spod sklepu zawijała za zakrętem i ciągnęła się dalej wzdłuż ulicy. Ustawiło się w niej mnóstwo ludzi, by zakupić broń i amunicję – mówiła Amelia Adams stojąc przed sklepem w Los Angeles.

Amerykanie boją się zamieszek

Jak stwierdziła, niektórzy spanikowani klienci przyznawali w rozmowie z nią, że nigdy wcześniej nie posiadali broni. – Ale tak właśnie wygląda panika tu, w Los Angeles. Ludzie uważają, że właśnie teraz muszą zadbać o odpowiednie uzbrojenie – tłumaczyła.

 

Nine News Australia

@9NewsAUS

Osadzony film

Jeden z rozmówców reporterki wyznał, że martwi się, że ludziom „zacznie trochę odbijać”, szczególnie w mniej zamożnych sąsiedztwach. – Wygląda na to, że głównym zmartwieniem mieszkańców jest to, co się stanie, jeśli w kraju skończy się jedzenie i inne zapasy, a na ulicach wybuchną zamieszki – powiedziała Adams.

 

Amelia Adams

@AmeliaAdams9

Queues to buy guns in LA 😳
Buyers tell me they’re scared of what will happen if people run out of food and supplies, and they need to protect their families. We’re live on @TheTodayShow as panic hits LA.

Osadzony film

Cywile mają więcej broni niż wojsko

Według danych organizacji Small Arms Survey, która bada dostępność i posiadanie broni, na całym świecie dystrybuowanych jest ponad miliard sztuk broni strzeleckiej, z czego 857 milionów (około 85 proc.) znajduje się w rękach cywilnych. Badanie z 2018 roku wykazało, że cywile w USA stanowią około 46 proc. ogólnej liczby cywilnych posiadaczy broni palnej na świecie.

Zgodnie z niektórymi opracowaniami naukowymi amerykańscy cywile posiadają prawie 100 razy więcej broni palnej niż wojsko USA i prawie 400 razy więcej niż tamtejsze organy ścigania.

W Kalifornii, gdzie leży Los Angeles, do zakupu długiej i krótkiej broni częściowo wymagane jest posiadanie państwowego zezwolenia. Nie potrzeba jednak specjalnej licencji. Broń musi być jednak zarejestrowana.

zrodlo:https://www.polsatnews.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: