DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Oficjalnie:” Rosja zamyka granicę z Białorusią”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Premier Federacji Rosyjskiej Michaił Miszustin podjął decyzję o zamknięciu granicy z Białorusią. Jak informuje agencja TASS, przepływ ludzi będzie ograniczony.

„Podjęliśmy decyzję o zamknięciu granicy z Białorusią dla przemieszczania się ludzi i podjęliśmy szereg innych wyprzedzających kroków” – powiedział Miszustin. -Będziemy nadal robić wszystko, co możliwe, aby chronić nasz kraj przed tym nowym zagrożeniem, działać z wyprzedzeniem, podejmować kompleksowe działania, aby przede wszystkim zapobiec masowemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa” – powiedział premier Federacji Rosyjskiej.

W niedzielę wieczorem o możliwości zamknięcia granicy mówił nadworny propagandysta Kremla prezenter telewizyjny kanału Rossija Dmitrij Kisieliew w programie Viesti Niedeli. Powiedział, że „w nadchodzącym tygodniu nawet  Rosji z Białorusią zostanie zamknięta ze względów kwarantanny”.

Granice z Białorusią zamknęła Polska, Ukraina, Litwa i Łotwa.

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: