DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecki „Big Brother”: Uczestnicy nie wiedzą o koronawirusie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Uczestnicy niemieckiej edycji „Big Brothera”, którzy od ponad miesiąca przebywają w odciętym od informacji ze świata domu w Kolonii, nie wiedzą o pandemii koronawirusa.

Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera", którzy od ponad miesiąca przebywają w odciętym od informacji ze świata domu w Kolonii, nie wiedzą o pandemii koronawirusa.
Uczestnicy niemieckiego „Big Brothera” /Sat1 /materiały prasowe

W 13. edycji niemieckiego „Big Brothera” bierze udział 14 uczestników, większość z nich od 6 lutego przebywa w izolacji od świata w zamkniętym domu w Kolonii

Od tego momentu nie mieli kontaktu ze światem zewnętrznym. Jedynym wyjątkiem było uzupełnienie grupy o czworo nowych uczestników, do którego doszło 6 marca – trzy dni przed pierwszą śmiertelną ofiarą koronawirusa w Niemczech.

Producenci programu w rozmowie z gazetą „Süddeutsche Zeitung” bronią decyzji o utrzymywaniu uczestników show w stanie nieświadomości co do aktualnych wydarzeń na świecie. Dodają, że zniesienie informacyjnej blokady może mieć miejsce jedynie w przypadku potwierdzonej choroby rodziny któregoś z mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Wyjaśnili również, że podjęto „specjalne higieniczne kroki”, mające na celu zabezpieczenie uczestników przed ewentualną infekcją; nie doprecyzowali jednak, o jakie dokładnie działania chodzi.

W 2001 roku producenci drugiej edycji amerykańskiego „Big Brothera” przerwali program, by poinformować trójkę pozostałych w programie uczestników o wydarzeniach z 11 września. Zdecydowano się jednak na ten krok tylko dlatego, że krewny jednego finalistów został uznany za zaginionego w efekcie ataku na World Trade Center.

Uczestnicy niemieckiego „Big Brothera” nieświadomie stosują zalecaną obecnie praktykę społecznego dystansowania się. W ramach eksperymentu zostali rozdzieleni na dwie grupy – jedna przebywa w luksusowej willi ze szklanymi ścianami i dodatkowymi wygodami, druga musi spędzać czas w „normalnych” warunkach.

Kobiety i mężczyźni biorący udział w niemieckim „BB” nie są jedynymi ludźmi na świecie, który przechodzą obecnie okres przypadkowej kwarantanny. To samo dotyczy uczestników tego telewizyjnego formatu w Brazylii i Kanadzie.

Na Twitterze znaleźć można nagranie z kanadyjskiej edycji „Big Brothera”, na którym widzimy uczestników zastanawiających się nad nieobecnością widowni podczas nagrywanego na żywo specjalnego odcinka, w trakcie którego poznajemy nazwisko osoby mającej opuścić program.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: