DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Liczba przypadków koronawirusa w UK wzrosła do 1 543”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w Wielkiej Brytanii wzrosła do 1 543 – poinformowało dzisiaj po południu ministerstwo zdrowia. To oznacza, że liczba nowo wykrytych zakażeń zwiększyła się w ciągu doby o 171. Zmarła też pierwsza osoba w Walii.

Liczba przypadków koronawirusa w UK wzrosła do 1 543Liczba nowo wykrytych zakażeń zwiększyła się w ciągu doby o 171. (Fot. Getty Images)

To mniejszy wzrost niż w ciągu poprzednich dwóch dób: wczoraj w stosunku do soboty ta liczba wzrosła o 232, zaś w sobotę w stosunku do piątku o 342, co jest jak dotychczas najgorszym wynikiem od początku epidemii.

Przekazywane każdego dnia po południu przez ministerstwo zdrowia dane są stanem aktualnym na godz. 9:00 rano czasu GMT.

Po południu podano, że liczba ofiar śmiertelnych zwiększyła się i wynosi 53 osoby.

Od dzisiaj rozpoczną się codzienne konferencje prasowe z udziałem premiera bądź któregoś z wysokich rangą ministrów. (Fot. Getty Images)

W ciągu minionych dwóch dni miała miejsce największa jak do tej pory liczba zgonów w Wielkiej Brytanii – w sobotę wzrosła ona o 10 osób, zaś wczoraj o 14.

Po południu brytyjski premier Boris Johnson na konferencji prasowej przedstawi dalsze działania rządu w walce z epidemią. Codzienne konferencje prasowe z udziałem premiera bądź któregoś z wysokich rangą ministrów, które rozpoczną się od dzisiaj, są odpowiedzią na zarzuty braku wystarczających informacji na temat poczynań rządu.

zrodlo:londynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: