DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus. Izrael: Nowa metoda walki z COVID-19

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Służby Izraela będą namierzać wszystkich obywateli, którzy przebywali w pobliżu osób zakażonych koronawirusem – pisze „Haaretz”. „Wiąże się to z naruszeniem ich prywatności” – nie kryje premier Benjamin Netanyahu.

Nowe plany władz ma zrealizować agencja Shin Bet (izraelska służba specjalna odpowiedzialna za kontrwywiad i bezpieczeństwo wewnętrzne kraju). Celem operacji jest namierzenie – dzięki funkcji lokalizacji w telefonach komórkowych – wszystkich obywateli Izraela, którzy mieli styczność z osobami zakażonymi koronawirusem. Poprzez pozyskanie danych agencja ma wysłać wiadomość do potencjalnie chorych, by udali się na 14-dniową kwarantannę.

Aby dotrzeć do tych, którzy przebywali w pobliżu osób z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19, niezbędne jest wykorzystanie technologii ingerującej w prywatność Izraelczyków. Shin Bet ma za zadanie śledzić ruchy użytkowników telefonów komórkowych bez nakazu sądowego – pisze „Haaretz”.

Premier Izraela Benjamin Netanyahu ogłosił w sobotę, że z rozprzestrzeniającym się koronawirusem zamierza walczyć „metodami cyfrowymi, stosowanymi w pojedynku z terrorystami, niestosowanymi dotychczas na ludności cywilnej”.

„Wiąże się to z naruszeniem prywatności tych osób. Musimy sprawdzić, z kim się zetknęli, by wykluczyć, że są chorzy” – mówił.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: