DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Horror cenowy! Dlaczego Orlen tak bardzo chce zarabiać na epidemii koronawirusa?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Na stacjach Orlenu pojawił się płyn do dezynfekcji. Koszt jego produkcji to prawdopodobnie około 20, ale sprzedawany po blisko 100 złotych. Dlaczego państwo, które jest właścicielem Orlenu, zachowuje się tak nieodpowiedzialnie? Ten płyn powinien być sprzedawany po kosztach produkcji, bez marży!

Państwo polskie nawet w czasach epidemii łupi Polaków. Pięciokrotna przebitka na płynie może dowodem na to, że PiS nie ma skrupułów w łupieni nas ile wlezie. Paliwo też jest nadal bardzo drogie, mimo, że cena baryłki ropy spadła do rekordowo niskiego poziomu.

Taka władza, która chce zarabiać na tragedii, jest władzą antyludzką i antyspołeczną. Należy ją odsunąć i wybrać ludzi, którzy nie są spekulantami, kłamcami i oszustami. Orlen, potężna państwowa spółka, powinna w ramach odpowiedzialności społecznej natychmiast obniżyć ceny, żeby miliony Polek i Polaków było stać na takie rzeczy jak płyn. Dzisiaj jest to czyste zdzierstwo.

źródło: Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: