DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus zagraża 50 mln miejsc pracy w transporcie i turystyce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koronawirus zagraża 50 mln miejsc pracy w transporcie i turystyce

Koronawirus zagraża nawet 50 mln miejsc pracy w transporcie i turystycemat. pras.

Liczba tegorocznych podróży międzynarodowych prawdopodobnie zmaleje o 25 proc. wskutek pandemii Covid-19. Wiąże się to z ryzykiem likwidacji ok. 50 mln stanowisk w powiązanych branżach na całym świecie – prognozuje w piątek Światowa Rada Turystyki i Podróży (WTTC).

W oświadczeniu przytaczanym przez agencję Reutera WTTC ocenia, że rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 „stanowi poważne zagrożenie dla całej branży, w tym dla zatrudnionych w niej osób oraz tych, którzy chcieliby kontynuować podróżowanie”.
Według międzynarodowej organizacji branżowej redukcja grozi od 12 proc. do 14 proc. stanowisk w turystyce i branży podróżniczej. Zdaniem specjalistów taki będzie efekt praktycznego zablokowania na trzy miesiące podróży międzynarodowych.

Aby ograniczyć negatywne skutki pandemii dla turystyki, WTTC wzywa rządy krajowe, by po opanowaniu pandemii ograniczyły lub zawiesiły wymogi wizowe, obniżyły podatki przewozowe (np. lotnicze) oraz wprowadziły zachęty.

Jak zauważa Reuters, turystyka odpowiada za 10 proc. światowego PKB i miejsc pracy.

Branża turystyczno-przewozowa należy do najmocniej dotkniętych przez pandemię, z którą związane są daleko posunięte ograniczenia w podróżach międzynarodowych (m.in. z Unii Europejskiej do Stanów Zjednoczonych) oraz w funkcjonowaniu hoteli i lokali gastronomicznych oraz zawieszenie dostępu do instytucji kultury i innych atrakcji turystycznych (np. we Włoszech).

Jeszcze w środę ok. 150 spółek giełdowych na całym świecie ostrzegło inwestorów przed zagrożeniem, jakie dla zysków firm stanowi epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 i wywoływana przez niego choroba Covid-19. Wśród nich znaleźli się m.in. przedstawiciele branży lotniczej, turystycznej i hotelarskiej, a także firmy z branży detalicznej i restauratorzy. Ma to związek z zawieszaniem połączeń lotniczych, ostrzeżeniami przed rejsami wycieczkowymi, zakazami zgromadzeń oraz masowym wycofywaniem rezerwacji.

Obejmujące 290 firm branżowe Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) ogłosiło w czwartek, że rozprzestrzenianie się Covid-19 może narazić transport lotniczy w 2020 roku na straty sięgające 113 mld dolarów (porównywalnie z kryzysem finansowym w latach 2008-2009). Organizacja oszacowała dotychczasowe straty poniesione przez przewoźników na 63 mld dolarów. Ich wartość giełdowa zmalała o ok. 25 proc.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: