DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kaczyński, do roboty! Miliony Polaków zostaną wkrótce bez pieniędzy!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jarosław Kaczyński schował się na  czas epidemii. Prawdopodobnie ze strachu. Ale on, jako osoba, która de facto rządzi tym krajem, powinien w końcu podjąć kilka ważnych decyzji. W tym takie, które dotyczą osób nie mających możliwości zarobić pieniędzy w obliczu epidemii – apelują internauci.

Należy natychmiast wstrzymać do odwołania pobór podatku dochodowego, VAT oraz ZUS. W momencie, gdy tysiące firm nie pracują, nie mają na te podatki pieniędzy.

Należy natychmiast wstrzymać płacenie kredytów. Epidemia koronawirusa uniemożliwia zarabianie pieniędzy. I nie chodzi o spotkania Dudy z prezesami banków, tylko realne działania legislacyjne, które zamrażają, do odwołania, cały system kredytów bankowych. Ludzie nie mają pieniędzy! Skąd mają brać na opłaty i kredyty?

Nie działa tysiące firm. Ludzie, którzy prowadzą sklepy, bary, restauracje, prowadza usługi, są pozbawieni przychodu. Nie stać nas na to, by zbankrutowali. Trzeba im ulżyć. Podobnie większym firmom, które przecież też przestają normalnie funkcjonować.

Do roboty, leniwa władzo – dzisiaj jest wasz czas próby. Teraz ponoście za to wszystko odpowiedzialność.  My jako społeczeństwo już swoje zrobiliśmy.

źródło: Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Kaczyński, do roboty! Miliony Polaków zostaną wkrótce bez pieniędzy!

  1. nie zapominajcie o, opłatach za „media” (prąd, woda, gaz). „oni nie będą patrzeć na to że; 100 000 polaków płaci za prąd wodę gaz, gdy 5 000 000 nie ma z czego opłacić). Myślicie że dla 10 polaków którzy robią opłaty bo mają pracę, zrobią dla nich wyjątek i będą przesyłać do nich prąd wodę gaz?. wodociągi, gazociągi, elektrownie „nie są tanie w utrzymaniu”. wyłączą wam wodę prąd i gaz.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: