DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czy pandemia wirusa koronawirusa jest nową Pearl Harbor????”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CoronaVirus to The New Pearl Harbor, część 2
Rich Scheck

Kiedy PNAC mówił o potrzebie utworzenia nowego Pearl Harbor, aby pomóc im w urzeczywistnieniu ich wizji przyszłości, NWO wygodnie zamanifestowało atak z 11 września, aby ułatwić globalną wojnę z terrorem.

Znalezione obrazy dla zapytania: NWO zdjecia

Ponieważ udało się to tylko częściowo osiągnąć ostateczny cel pełnej dominacji widma dla elity Neocon / NeoLiberal, kolejne wydarzenie Czarnego Łabędzia musiało stanowić pretekst do szybkiego wdrożenia dramatycznych zmian społecznych, politycznych, gospodarczych i kulturowych.

Wejdź do New Pearl Harbor, część 2, globalnej pandemii wirusa CoronaVirus, w ramach której rządy na całym świecie mają możliwość przejęcia ogromnych mocy na całej planecie.

Moim celem jest ustanowienie świata Hunger Games / Transhumanistycznego uzasadnionego potrzebą zrównoważonego rozwoju (Agenda 21), którą nazywam Huxwellian World of 2020!

Widzę, że Hillary zostaje nominowana do Dem po zorganizowanej przez nią konwencji, która wdroży ten plan w ramach swojej świadomości Global Village.

Właśnie dlatego nie jestem już lewicą / postępowcem, chociaż całkowicie rozumiem intensywną niechęć tych, jak Bernie Sanders, którzy widzą, co wytworzył niekontrolowany kapitalizm.

Osobiście odrzucam obie strony obecnej debaty jako zbyt reaktywne i polaryzujące. To, co musimy sobie wyobrazić, to pozytywny, postkapitalistyczny świat, który nagradza indywidualną kreatywność i wita duchowość wolną od ograniczeń tradycyjnych religii.

Marianne Williamson była najbliższa urzeczywistnienia tej wizji w swojej nieudanej kampanii prezydenckiej, ale była zamknięta na skrajnie lewicowy program, który nie był wrażliwy na libertariańską perspektywę i zignorował dominację Wojskowego Kompleksu Przemysłowego w ogólnej dyskusji.

Niekończącym się wojnom, które były znakiem rozpoznawczym ostatnich 75 lat, przeciwstawiają się ruchy populistyczne zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Trumpowi udało się w 2016 roku uchwycić odczuwalne potrzeby milionów niezadowolonych wyborców, w tym wielu oburzonych DNC, co pozwoliło Hillary ukraść nominację Sandersowi.

Mamy podobną sytuację, jak Weimar Niemcy dzieje się tutaj w starym dobrym USA! Dekadencka kultura połączona z upadkiem gospodarczym może łatwo doprowadzić do faszyzmu (narodowy socjalizm) / Trumpa lub komunizmu / Sandersa. Oba są totalitarnymi odpowiedziami na kryzys.

Znalezione obrazy dla zapytania: NWO zdjecia

Krajowa deklaracja alarmowa Trumpa potwierdza, że ​​oficjalnie rozbiliśmy się i płoniemy, podobnie jak Twin Towers z 11 września, ale ma to znacznie większy globalny wpływ.

Ani Trump, ani Sanders nie mają rangi, by poradzić sobie z tym, co widzimy. Globalna elita prawdopodobnie woli Hillary, która może z łatwością postarać się jako antidotum na Trumpa, przypominając ludziom, że pokonała go w 2016 roku 3 milionami głosów i zasługuje na rewanż.

Syndykat zbrodni Clintona opiera się na takim wyniku po konwencji maklerskiej, która stanie się bardziej oczywista dla wszystkich po niedzielnej „debacie” Biden / Bernie z udziałem 2 starych białych mężczyzn z bardzo ograniczonym apelem rywalizujących o rządzenie krajem.

Ten pielgrzym nadal wierzy, że Tulsi Gabbard pozostaje idealnym wyborem w tym cyklu wyborczym ze względu na swoją młodość, wdzięk, wysoki poziom uczciwości i chęć okazywania apokaliptycznej odwagi!

Wkrótce przekonamy się, jak to wszystko się potoczy, gdy trwa walka o przyszłość.

zrodlo:stateofthenation

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: