DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy COVID 19 jest tajnym planem przygotowania świata do Apokalipsy?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wielu naszych czytelników musiało przynajmniej usłyszeć coś o projekcie Camelot / Avalon, organizacji, której celem jest dostarczenie ludzkości wszystkich informacji o prawdziwej strukturze tego świata i jego miejscu w tym świecie ludzi.

Projekt działa od dawna, rzeczy są niewiarygodne i niesprawdzone, więc nawet wielu terapeutów spiskowych traktuje go z pewnym sceptycyzmem. Jakoś jednak zdarzyło się to w najbardziej niewiarygodny sposób, że wszystko, co się dzisiaj wydarzyło, przewidział Bill Ryan (jeden z założycieli projektu) w … 2010:

Bill mówi przez około 50 minut, często się powtarza, więc lepiej powtórz jego wiadomość niż przetłumacz ją. I składa się z następujących elementów. 

Przez cały XX wiek, być może nawet w poprzednich stuleciach, światowe elity były świadome cyklicznych i koszmarnych wydarzeń geofizycznych, które zniszczyłyby obecną cywilizację do fundamentów bazaltowych. Informacje o tym wydarzeniu były przez długi czas bardzo niekompletne i opierały się głównie na dokumentach dostarczonych przez Watykan.

Początkowo przypuszczano, że będzie to coś w rodzaju zmiany bieguna, która zdarza się na Ziemi od czasu do czasu i powoduje, że ludzie zaczynają od zera. Pod koniec ubiegłego wieku Planeta X została również dodana do wariantów zdarzenia geofizycznego, które istniały w tym czasie, jest to również Nibiru, które w nieznanym czasie przeleci obok Ziemi w bliskiej odległości i zniszczy wszystko. 

Bliżej XXI wieku informacja o nadchodzącym wydarzeniu geofizycznym stała się większa i podjęto nawet próby przewidzenia dokładnej daty kataklizmu. Równolegle zaczęto opracowywać plany działania, które sprowadzały się nie tyle do próby ocalenia, ale do późniejszej rekonstrukcji świata. I były z tym problemy. 

Współczesny świat jest bardzo ściśle kontrolowany przez tajne stowarzyszenia i wszelkiego rodzaju „najwyżsi przywódcy” tańczą w rytm melodii, w której w Londynie grają bardzo ważni wujowie za kulisami. Jeśli jednak, na przykład, pojawi się Nibiru, cały system kontroli za kulisami rozpadnie się w szwach – każde ocalałe centrum cywilizacji będzie miało własnego dowódcę polowego, a wielu dowódców będzie miało bombę atomową jako gwarancję jego mocy.

Według przywódców planetarnych taka sytuacja była nie do przyjęcia, dlatego w oczekiwaniu na nadejście godziny wynaleziono specjalny plan, zwany misją anglosaską. Ogólnym celem tego planu jest zapewnienie brytyjskim elitom maksymalnych preferencji w zakresie odbudowy świata po globalnym kataklizmie. 

Ponieważ plan najprawdopodobniej nie był jeden, a każda z opcji była bardzo tajna, żadna z niewtajemniczonych nie zna szczegółów misji anglosaskiej. Jednak latem 2005 r. Wtajemniczony Bill Ryan z byłego wojskowego był obecny na spotkaniu tajnego komitetu, podczas którego krótko omówiono jedną z opcji. Nikt oczywiście nie czytał nic z trybuny, ale jako osoba inteligentna, wtajemniczony pan Ryan z fraz, które usłyszeli podczas rozmowy, był w stanie odtworzyć ogólny obraz Planu. Ta opcja była następująca. 

W pewnym okresie czasu, który może nadejść albo za 20 miesięcy, albo nawet za 20 lat, od astronomów, mediów, kosmitów lub z innych informacji źródłowych powinien przyjść o godzinie „godziny H”, która inicjuje realizację Planu. 

a) Pierwsza faza planu na Bliskim Wschodzie wywoła kryzys, którego celem jest zmuszenie Iranu do uderzenia w Izrael i rozpalenia bomby atomowej potajemnie otrzymanej przez Iran z Chin. W odpowiedzi na Bliski Wschód wybuchnie ograniczona wojna nuklearna, pod pretekstem ścisłej konsolidacji NATO z powiązanym wzmocnieniem kontroli społecznej, rozmieszczeniem sił zbrojnych i tak dalej. 

b) Broń biologiczna zostanie użyta przeciwko Chinom. Na tajnym spotkaniu zabrzmiało to tak, jakby „Chiny przeziębią się”, z którego poufny wniosek wywnioskował, że jest to wariant grypy. Sprowadzi to Chiny na kolana i wprowadzi całkowity chaos do infrastruktury. 

c) Co więcej, ta „grypa z Chin” zacznie się rozprzestrzeniać na cały świat, niszcząc gospodarki i powodując chaos i śmierć. Na widok tych obrazów ludzie będą wymagać od swoich rządów natychmiastowego zamknięcia granic i ograniczenia wszelkich ruchów – co zostanie zrobione. 

d) Gdy w miastach zacznie się chaos, rozmieszczone zostaną różnego rodzaju „gwardie narodowe”, na ratunek przyjdą „prywatne firmy ochroniarskie”. Ludzie będą zamknięci w miastach, jak w klatkach, przemysł zacznie działać w trybie wojskowym, wojsko zostanie rozmieszczone i tak dalej. W ten sposób wszystkie kraje będą gotowe na „spontaniczną wymianę globalnych strajków nuklearnych”, która nie potrwa długo: rozpocznie się trzecia wojna światowa na pełną skalę, która wykluczy wszystkich anglosaskich konkurentów z wyścigu o przywrócenie pokoju po „kataklizmie geofizycznym”.

Oto taki pan Bill Ryan ogłosił plan i wyraził go już w 2010 roku. A teraz widzimy, że w połowie 2019 r. Irańscy ajatollahowie zdawali się przynosić knoty z tyłu – codziennie biegali do telewizji i mówili: „Rozwalimy je, rozwalimy tutaj”. Następnie, aby dać Ajatollahom precedens i jakoś ich zainspirować, Suleymani został wyeliminowany, co spowodowało, że irańska odpowiedź była nieunikniona. 

Jednak po zważeniu równowagi i buldoga mułłowie nie posłuchali drużyny i postanowili ograniczyć się do podniesienia „czerwonej flagi zemsty”, za którą, jak się zdaje, wśród ajatollahów, zaczęła się zaraza z Covid-19, „chińskiej grypy”. 

Informacje o tej „grypie” pojawiły się dawno temu – zarówno WHO, jak i wszystkie podobne usługi były o tym dobrze poinformowane. Ale nikt nie poddał się kwarantannie, jak gdyby epidemie mogły rozprzestrzeniać się celowo.

A kiedy szpitale zaczęły się dusić we Włoszech, a ludzie na całym świecie zaczęli pytać rządy w rodzaju „Dlaczego nic nie robicie!” – Rządy szczęśliwie zamknęły granice na „prośbę robotników”. I wszyscy natychmiast się ucieszyli: nikt nie sprzeciwia się temu, że Ameryka zaczęła produkować kolumny samochodów Gwardii Narodowej i FEMA.

  Tak więc, z wyjątkiem ograniczonej wojny nuklearnej na Bliskim Wschodzie, która jeszcze się nie odbyła, misja anglosaska jest realizowana na naszych oczach. Teraz nadciąga trzecia wojna światowa, przed którą nadejdzie Nibiru lub nastąpi kolejny kataklizm geofizyczny, więc śledzimy rozwój wydarzeń: wydaje się, że ludzie, którzy wszyscy zalecają noszenie czapek foliowych, mieli rację około 33. lub więcej razy .  

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: