DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wygląda na to, że wkrótce przybędzie inny władca, aby uratować Iran przed Covid-19.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Iran, jako drugi ośrodek epidemii Covid-19, znajduje się teraz „pod maską” wszystkich światowych wywiadów i mediów, które według fragmentarycznych danych starają się zrozumieć, co się tam dzieje i jak dalej będzie się rozwijać. Jak dotąd w Iranie dzieje się coś takiego.  

Ludzie nadal spadają na środek ulic:

siavash sayar@siavash_sayar

Via @Javanmardi75 ⭕️كيانپارس اهواز: افتادن بیمار کرونایی در خیابان! نظام فاسد چه كرد با مردم ايران؟ خامنەای نمی تواند خیانت بزرگ خود و دستور عدم قرنطینە قم و جلوگیری از اعلام وجود کرونا را با فرار بە جلو و متھم کردن دشمن ھمیشگی توجیە کند.

Embedded video

Iran News Wire@IranNW

still refuses to implement quarantine despite 3,650 fatalities –
Doctors criticize the regime for inaction and say locals are providing aid and taking action to curb virus.
Read more: https://irannewswire.org/iran-still-refuses-to-implement-quarantine-despite-3650-covid-19-fatalities/ 

Iran still refuses to implement quarantine despite 3,650 COVID-19 fatalities

The Iranian regime is still refusing to implement quarantines in Iran despite reports of 3,650 COVID-19 fatalities today

Władze irańskie nadal kopią masowe groby: 

siavash sayar@siavash_sayar

Via @Javanmardi75 ⭕️آواتودی خواف: قلعە دختر شھرستان خواف خراسان رضوی کندن گور دستەجمعی و ماشین های دیگر بە گفتە شاھدان عینی در حال آوردن آهک ھستند.

وضعیت خواف و کل خراسان بدتر شدە و کرونا در حال گسترش است.

Embedded video

AVA TODAY@ava_today

A video received from Shoshtar in Khuzestan Province shows graves, bigger and deeper than normal ones are prepared for victims of

Embedded video

siavash sayar@siavash_sayar

Via @Javanmardi75 ⭕️‍‍ملایر: دفن بیمار کرونایی و ادامە دروغ گفتن بە مردم!

سو مدیریت و بی کفایتی جمھوری اسلامی این بحران را ایجاد کردە و آن را بە سمت تبدیل شدن بە فاجعە می برد.

View image on Twitter

Jednak albo istnieje problem z koparkami w Iranie, albo z jakiegoś innego powodu mułłowie przeszli na praktykę wielkich pochówków, gdzie wielkość masowych grobów jest porównywalna z stadionami. A wszystko to widać z satelitów:

 

Secretary Pompeo

@SecPompeo

As @khamenei_ir knows, the best biological defense would’ve been to tell the Iranian people the truth about the Wuhan virus when it spread to from China. Instead, he kept Mahan Air flights coming and going to the epicenter in China, and jailed those who spoke out.

View image on Twitter

Sheikh Ziyad Zayed@Freedom4myIran

Mass graves as big as Football field
in the city of for victims.
Iran death toll is much higher than that what Islamic regime is declaring.
Criminal Islamic regime is just killing people.
They can`t handle this problem.

HELP US!

View image on Twitter

Rahman Javanmardi@rahmanjavanmard

Iran’s growing crisis you can see burial trenches from space
Satellite photos show the coronavirus crisis in Iran is likely much worse than its government is letting on — or, at least, that the country’s leaders are preparing for the worst.https://www.vox.com/2020/3/12/21176968/coronavirus-iran-outbreak-satellite-photos-burial-trench?utm_campaign=vox&utm_content=entry&utm_medium=social&utm_source=twitter 

View image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Uważa się, że zamiast po prostu pochować w warstwach środków dezynfekujących, irańskie władze kopią teraz dziury, aby spalić w nich ciała w tysiącach – jak to oczywiście miało miejsce w Wuhan. Hipotezę potwierdza dziwny dym o specyficznym zapachu, który ludzie zaczęli rejestrować w niektórych miastach kraju:

siavash sayar@siavash_sayar

Via @Javanmardi75 ⭕️سخنگوی شورای شهر لاهیجان
منشأ این بو ارتباطی با گندزدایی و ضدعفونی کردن شهرداری ندارد
وی إبراز داشت ،شهرداری لاهیجان این چنین امکاناتی ندارد که بتواند کل شهرستان لاهیجان را ضدعفونی کند.

Embedded video

Władze twierdzą, że jest to taka „dezynfekcja”, jednak żaden z odczynników używanych do dezynfekcji nie śmierdzi tak. Ponadto nikt nie dezynfekuje w nocy.

O liczbie osób zabitych teraz w Iranie pośrednio dowodzi liczba przywódców reżimu bliskich ajatollahom, którzy zostali już zniszczeni przez epidemię. Dzisiaj jest 52 takich wielkich mężów stanu:

Iran News Wire@IranNW

This image has been posted on social media channels as the 52 regime officials who died from .

View image on Twitter

A to tylko ci, którzy zginęli, ponieważ wielu innych wielkich przywódców znajduje się obecnie na oddziale intensywnej opieki i najprawdopodobniej tam nie opuści. Ponieważ warstwa szefów w Iranie nie jest bardzo duża, na podstawie tych liczb możemy sobie wyobrazić rozprzestrzenianie się epidemii wśród ludności. 

Reżim ajatollaha w Iranie istnieje od trzech dziesięcioleci i opierał się wyłącznie na krwi – trudno nawet powiedzieć, ilu mułłów zabijało ludzi i wrzucało ich do więzień. Praktycznie nie ma zewnętrznego wsparcia dla irańskiej opozycji, więc Irańczycy nie mają szczególnej ochoty uciekać toporem na plac i próbować zatrzymać czołg od tyłu. Ale epidemia zmienia wszystko. 

Kiedy Covid-19 przybył do Iranu, stało się dla wszystkich Irańczyków bardzo jasne, że nie mają wyboru: albo umrą na zapalenie płuc, albo umrą od kuli policjantów z IRGC. W tej sytuacji ludzie nie mają nic do stracenia, dlatego protesty i starcia z policją rozpoczynają się w całym kraju. Wcześniej czy później przerodzą się w prawdziwą burzę, a IRGC po prostu nie ma wystarczających zasobów, aby ukarać zbuntowane miasta. 

Trudno jest określić czas akumulacji masy krytycznej rebeliantów, ale być może wszystko zacznie się już w sobotę 14 marca – w każdym razie w sieciach społecznościowych Iranu i na ulicach pojawiły się takie wezwania:   ktokolwiek nie wyjeżdża, by zniszczyć sobotę, nie jest Irańczykiem. 

Jak zauważył kiedyś towarzysz Blank / Lenin, było wcześnie, a jutro będzie za późno. Sytuacja w Iranie jest obecnie w przybliżeniu taka sama, ponieważ wiele wybitnych atoli opuściło swoje budynki biurowe zainfekowane Covid-19 i schroniło się haremem w podmiejskich rezydencjach, więc góra Iranu jest nieco ścięta. 

A teraz Irańczycy siedzą w nocy nad konturowymi mapami Google i szukają najlepszych sposobów, aby zbliżyć się do willi sług ludowych, natychmiast upubliczniając swoje odkrycia taktyczne: 

siavash sayar@siavash_sayar

Via @Javanmardi75 ⭕️تصاویر ھوایی گووگل و محل اسکان گروھی از آخوندھای حکومتی و فراری قم در ایلام! کارزار پیدا کردن محل اختفای آخوندھای فراری قم را گسترش دھیم.

آخوندھای قم مردم بیدفاع قم را تنھا گذاشتەاند تا فقط جان خود را نجات دھند.

Embedded video

Możliwe, że było to całkowicie przypadkowe, ale możliwe, że było w jakiś sposób zaskakujące, że zbiegło się to w to, że do poniedziałku na Morzu Arabskim odbędą się trzy amerykańskie AUG, po których, nie wykluczając, są jeszcze dwa kolejne z regionu Wietnamu. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że w Iranie planowana jest kolejna rewolucja, która może rozpocząć się już w tę sobotę, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: