DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W walce o papier toaletowy kraje mogą rozpocząć III wojnę światową.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według dzisiejszego stada laików o wielomiliardowych dolarach w końcu obudziły się i włączyły telewizor po raz pierwszy, aby zobaczyć tam wiadomości o Covid-19, co skłoniło ich do pośpiechu do sklepów i wzięcia udziału w pierwszej bitwie o zasoby.

W szczególności w jednym z supermarketów w USA podróż do sklepu zakończyła się samobójstwem:

MinWageMaxRage😡🗯️(FIGHT VIDEOS)@MinWag3MaxRag3

Georgia man got STABBED with a broken wine bottle over a pack of sweet delicious mountain spring water at Sam’s Club.

Osadzony film

Z wyjaśnień do filmu nie jest jasne, co ludzie nie podzielili, ale wydaje się, że dyskusja dotyczyła walki o napoje, podczas której jeden kupujący zabił drugiego.

Nie jest również jasne, dlaczego wystąpił problem z napojami, ponieważ papier toaletowy jest głównym trendem:

Osadzony film

Jeremy Song@tezuma75

CCTV has revealed the insanity of the
apocalypse.

Osadzony film

A na całym świecie toczą się dla niej zacięte bitwy:

Osadzony film

Benonwine@benonwine

pic.twitter.com/HN5r91uN9z

Meanwhile in the toilet rolls aisle….

Osadzony film

Josh Sandford@jshsndfrd

It’s gotten to the point where people are fighting over toilet paper!

Osadzony film

@Georgebakhos1@GeorgeBakhos1

BREAKING NEWS

ANOTHER TOILET PAPER FIGHT IN SYDNEY AUSTRALIA

Osadzony film

Jaki sens ma kupowanie papieru toaletowego w takich ilościach dla analityków i obserwatorów pozostaje tajemnicą.

Papier toaletowy jest kwestią drugiej konieczności, ponieważ ludzie jedzą najpierw, a dopiero potem, po około 10-12 godzinach, pojawia się pilna potrzeba w papierze toaletowym. Dlatego jedzenie jest niezbędnym przedmiotem, a papier toaletowy jest niezbędnym przedmiotem.

Konieczność, ponieważ potrzeba jest daleka od wszystkiego. Na przykład Irańczycy, wielki atol Chomeini pozostawił specjalne instrukcje (fatwy), w których krok po kroku opisano algorytm wizyty w toalecie – w którą stronę patrzeć podczas procesu, na końcu którego zaleca się wytrzeć tyłek kamieniem, a następnie rzucić go na Izrael. Dlatego kultyści ajatollaha nie potrzebują papieru toaletowego i po prostu śmieją się z głupich mieszkańców skorumpowanego Zachodu.

Jednak skorumpowany Zachód czy nie korupcyjny, ale faktem jest, że kwitnie tam gospodarka rynkowa. A rynek determinuje to, co: jeśli jest popyt, natychmiast pojawia się oferta. W rezultacie amerykańscy dealerzy dragów jako pierwsi natychmiast przeszli na nowy rynek, najwyraźniej zaczynając tam zarabiać:

Do tej pory nie odnotowano wojen o redystrybucji stref wpływów między kartelami – oczywiście ludzie wciąż ustawiają produkcję gdzieś w lochach na temat pralni.

Również w przeddzień, wbrew oczekiwaniom handlowców, spadający Dow przez kolejne trzy tygodnie zyskał + 2000 punktów, co może być możliwe ze względu na wzrost cen akcji spółek produkujących papier toaletowy. I w tym przypadku Dow wzrośnie. I nie tylko Dow.

Jak powiedział towarzysz Mao, gdy wiatry zmian zaczynają wiać na świat, głupiec ustawia ogrodzenia od wiatru, a sprytny robi młyn. Dlatego, w świetle tego genialnego, w istocie, skutecznego kierownictwa Federacji Rosyjskiej mają teraz duże szanse na zrekompensowanie oczekiwanego deficytu budżetowego spowodowanego spadającymi cenami ropy. W Rosji jest tajga, a tajga to prawie ten sam papier toaletowy rosnący na drzewach. Złote dno.

Z drugiej strony obecnie małe i dumne kraje, takie jak Finlandia, obawiają się utraty niezależności. Tak więc, jeśli bitwy o papier toaletowy w supermarketach będą się nasilać i będą trwać, doprowadzi to do wojny światowej o redystrybucję zasobów, a krucjata lub inne krwawe podbój może zostać nawet ogłoszona w Finlandii, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: