DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. Od północy Polska zamyka granice

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_9

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił wczoraj wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego. Od północy z soboty na niedzielę przywrócona zostanie kontrola wszystkich granic kraju, ponadto wprowadzone zostają ograniczenia dot. przekraczania polskich granic przez cudzoziemców i kwarantanna dla wracających Polaków. W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej MSZ uruchamia infolinię dot. możliwości przekraczania granic państw.

Numer infolinii: +48 22 523 8880.

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło rezygnuje z funkcji szefowej kampanii prezydenta Andrzeja Dudy. Poinformowała o tym właśnie na Twitterze. Jako powód podała „stan zdrowia”. „Dziękuję Wam za wszystkie wspólne chwile na kampanijnej drodze. Myślę teraz o tym byśmy zwyciężyli jako naród” – napisała. Wokół prawniczki i szefowej kampanii narosło wiele kontrowersji, m.in. w sprawie incydentu w listopadzie 2018 r. Według jednego z mieszkańców Milanówka szefowa kampanii Dudy miała wraz z synem roznosić nocą ulotki w trakcie ciszy wyborczej, tuż przed drugą turą wyborów samorządowych. Ulotki te miały ośmieszać jednego z kandydatów.

Wczoraj w Gazeta.pl ujawniliśmy treść notatki strażnika miejskiego z tego incydentu.

Ministerstwo zdrowia informuje o trzech nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Oznacza to, że liczba osób zakażonych wzrosła dziś o 16, a całkowita liczba wykrytych przypadków to 84. Wśród nich są dwie osoby, które zmarły z powodu COVID-19.

Nowe przypadki dotyczą 2 osób z woj. pomorskiego (Gdańsk) i 1 z opolskiego (Opole).

Ministerstwo Zdrowia

@MZ_GOV_PL

Mamy 3 nowe przypadki zakażenia , potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wyniki dotyczą 2 osób z woj. pomorskiego (Gdańsk) i 1 z opolskiego (Opole). Liczba osób zakażonych koronawirusem: 84/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Screenshot_9

Dziś pierwszy dzień od ogłoszenia przez premiera Mateusza Morawieckiego wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego.

Oznacza to m.in. kontrole na granicach i zakaz wjazdu dla cudzoziemców, zamknięcie barów, restauracji i centrów handlowych – poza m.in. aptekami, które się w nich znajdują.

Obywatele są zachęcani do pozostania w domach w miarę możliwości.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: