DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Narażając siebie i innych uciekli ze szpitala. Polowanie na pacjentów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Za złamanie kwarantanny grozi 5 tys. zł kary 

Za złamanie kwarantanny grozi 5 tys. zł kary

Skrajna nieodpowiedzialność! Tylko tak można nazwać zachowanie osób, które mimo podejrzenia koronawirusa, samowolnie opuszczają szpitale. Ryzykują nie tylko swoim zdrowiem, ale narażają też innych.

Skrajna nieodpowiedzialność! Tylko tak można nazwać zachowanie osób, które mimo podejrzenia koronawirusa, samowolnie opuszczają szpitale. Ryzykują nie tylko swoim zdrowiem, ale narażają też innych.

W piątek rano służby postawił na nogi pacjent ze szpitala w Białymstoku. Mężczyzna, który był w grupie ryzyka zarażenia koronawirusem, czekał na badania, po czym nagle wyszedł z placówki.

– Rozpoczęliśmy poszukiwania. Mieliśmy jego rysopis. Odnaleźliśmy go kilkaset metrów od szpitala – mówi nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji.

– W asyście funkcjonariuszy czekał na przyjazd karetki – dodaje. Mężczyzna został odwieziony do szpitala, gdzie czeka na wynik badań.

Równie nieodpowiedzialnie zachowała się 45-latka, która uciekła ze szpitala w Ostródzie. U niej także podejrzewano koronawirusa. Kobieta nie czekając na wypis, udała się do sklepu. Następnie wsiadła do taksówki i pojechała na dworzec. Tam znaleźli ją policjanci. Pacjentka przez trzy godziny czekała w ich asyście na przyjazd specjalistycznej karetki. Mundurowi dotarli do osób, z którymi miała do czynienia. Jak udało nam się ustalić, wyniki badań całe szczęście nie potwierdziły u niej obecności koronawirusa.

Dwa razy powinny się także zastanowić osoby, które chcą naruszyć kwarantannę.

– Gdy mieliśmy wątpliwości, że czy dana osoba przestrzega obostrzeń, to informowaliśmy o tym inspekcję sanitarną. To ona decyduje o ewentualnej karze, która może wynosić nawet do 5 tys. zł. – tłumaczy rzecznik Komendy Głównej Policji, Mariusz Ciarka.

msn

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: