DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:” Minister australijski mówi, że nie był zarazony w USA”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Najnowsze informacje na temat światowej pandemii koronawirusa:

Minister spraw australijskich do spraw domów Peter Dutton powiedział, że jego rząd skontaktował się z Białym Domem, aby poinformować ich, że podczas ostatniej wizyty w Waszyngtonie nie był zakaźny nowym koronawirusem.

W wywiadzie telefonicznym ze szpitala w rodzinnym mieście Brisbane w sobotę Dutton powiedział w sobotnim wywiadzie dla Melbourne, że powiedziano mu, że zaraził się chorobą dopiero po trzech dniach od powrotu ze Stanów Zjednoczonych w niedzielę.

Znalezione obrazy dla zapytania: minister australi zdjecia

Dutton mówi, że zaczął wykazywać objawy w czwartek i następnego dnia uzyskał pozytywny wynik testu. Dutton mówi, że jego objawy były „dość łagodne”.

Podczas swojej wizyty Dutton spotkał się z córką prezydenta Donalda Trumpa Ivanką i prokuratorem generalnym USA Williamem Barrem.

___

Stolica Indonezji zamyka wszystkie szkoły publiczne na kolejne 14 dni od poniedziałku w związku z wybuchem światowego koronawirusa.

Jakarta Gov. Anies Baswedan ogłosiła to w sobotę i powiedziała, że dokona przeglądu sytuacji później i czy przedłuży zamknięcie.

Zachęcał mieszkańców Dżakarty do podjęcia działań mających na celu zdystansowanie się społeczeństwa, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa między osobami.

Wcześniej gubernator ogłosił zamknięcie wszystkich miejsc turystycznych i rozrywkowych w mieście Azji Południowo-Wschodniej na dwa tygodnie, począwszy od soboty.

___

Premier Korei Południowej mówi, że wojna kraju przeciwko koronawirusowi się rozszerza, pomimo znacznego spadku liczby nowych przypadków.

Zachęca do czujności po pojawieniu się klastrów infekcji na obszarach, w tym w Seulu, i ostrzega przed możliwością ponownego pojawienia się wirusa z zagranicy w związku z rosnącymi epidemiami na Zachodzie.

Komentarze Chung Se-kyuna podczas sobotniego spotkania rządu nadeszły, gdy infekcje nadal spowalniały w najciężej dotkniętym mieście Daegu, które odnotowało dzienny wzrost od 60 do 70 przypadków w ciągu ostatnich trzech dni po uśrednieniu około 500 nowych przypadków dziennie tydzień temu.

Korea Południowa zgłosiła 117 nowych przypadków i pięć innych ofiar śmiertelnych, co daje łączną liczbę 8 086 przypadków i 72 zgony. Urzędnicy podali, że 204 osoby zostały wypisane ze szpitali, co czyni sobotę drugim z rzędu dniem, w którym liczba nowych przypadków zakażeń wzrosła.

Istnieją jednak obawy dotyczące stałego wzrostu liczby infekcji w aglomeracji Seulu, gdzie co najmniej 115 infekcji zostało połączonych z infolinią.

___

Japońskie Ministerstwo Obrony mówi, że jeden z jego urzędników w piątek po powrocie z Paryża, gdzie wziął udział w międzynarodowym seminarium obronnym, uzyskał wynik pozytywny na obecność wirusa.

Seminarium z 4–11 marca zostało zawieszone 8 marca po tym, jak stwierdzono, że uczestnik został zainfekowany.

Ministerstwo poinformowało w sobotę, że urzędnik ma około 40 lat i wrócił samolotem wyznaczonym przez rząd francuski, przylatując na międzynarodowe lotnisko Haneda w Tokio.

Chociaż nie miał żadnych objawów, urzędnik został zabrany przez pojazd Sił Samoobrony prowadzony przez personel w sprzęcie ochronnym i przewieziony do szpitala na badanie w ramach środków ostrożności. Wynik był pozytywny.

Ministerstwo poinformowało, że japoński urzędnik przebywał w swoim hotelu do piątkowego wyjazdu z Paryża.

___

Turcja twierdzi, że loty z dziewięciu krajów europejskich zatrzymają się w sobotę, ponieważ kraj ten informuje o piątym przypadku koronawirusa.

Minister transportu Mehmet Cahit Turhan powiedział, że podróż samolotem do iz Niemiec, Francji, Hiszpanii, Belgii, Norwegii, Danii, Szwecji, Austrii i Holandii zostanie odwołana do 17 kwietnia.

Turcja zawiesiła już loty do Chin, Włoch, Iranu, Iraku i Korei Południowej.

Tymczasem minister zdrowia Fahrettin Koca powiedział, że Turcja zarejestrowała trzy kolejne przypadki, dwa dni po pierwszym przypadku w kraju, pacjentkę, która w środę po powrocie z Europy uzyskała pozytywny wynik. Wszyscy byli krewnymi pierwszego pacjenta, dodał Koca.

___

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern ogłosiła, że jej zdaniem będą jednymi z najcięższych ograniczeń granicznych na świecie, próbując powstrzymać nowego koronawirusa.

Od poniedziałku wszyscy pasażerowie przylatujący, w tym obywatele Nowej Zelandii, będą musieli się izolować przez 14 dni. Jedynymi krajami wyłączonymi z ograniczeń są garstka wysp Pacyfiku, które nie miały jeszcze żadnych przypadków COVID-19.

Nowa Zelandia odnotowała tylko sześć potwierdzonych przypadków choroby. Wszystkie z nich były powiązane z międzynarodowymi podróżnikami i nie było jeszcze żadnych oznak lokalnych epidemii.

Zapowiedziane działania w sobotę będą miały duży wpływ na przemysł turystyczny w Nowej Zelandii, który stanowi największe w kraju pojedyncze źródło dochodów zagranicznych.

___

Republika Czeska zatwierdziła dalsze dramatyczne działania mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa.

Ogłaszając swoją decyzję w środku nocy, rząd nakazał zamknięcie sklepów detalicznych, w tym centrów handlowych, w sobotę rano.

Wyjątki obejmują podstawowe usługi, takie jak supermarkety, stacje benzynowe i apteki, sklepy z elektroniką oraz miejsca sprzedające gazety, okulary i artykuły dla zwierząt domowych.

Bary i restauracje będą również zamknięte.

Środki mają obowiązywać przez co najmniej 10 dni.

„Nakładamy surowe ograniczenia, aby zapobiec masowemu rozprzestrzenianiu się wirusa” – powiedział premier Andrej Babis.

Republika Czeska ma 150 przypadków COVID-19.

___

Prezydent Kolumbii nakazał zamknięcie granicy swojego kraju z Wenezuelą jako środka powstrzymującego koronawirusy.

Iván Duque ogłosił pod koniec piątku, że wszystkie oficjalne przejścia graniczne z sąsiednim narodem andyjskim zostaną zamknięte od godziny 5 rano w sobotę.

Oba narody dzielą porowatą granicę o długości 1370 mil (2200 kilometrów), którą codziennie przekraczają tysiące Wenezuelczyków w poszukiwaniu jedzenia i lekarstw. Wielu również przechodzi, by na stałe opuścić kryzys gospodarczy swojego kraju.

W piątek urzędnicy wenezuelscy ogłosili, że potwierdzili swoje pierwsze dwa przypadki koronawirusa.

Ponad 4,5 miliona Wenezuelczyków uciekło w ostatnich latach, wielu przybywa do Kolumbii. Eksperci w Kolumbii obawiają się, że kryzys migracyjny może zaostrzyć rozprzestrzenianie się koronawirusa w całym regionie.

Associated Press otrzymuje wsparcie dla ochrony zdrowia i nauki od Wydziału Edukacji Naukowej Instytutu Medycznego Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: