DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Koronawirus! Wyjdziesz z domu, pójdziesz siedzieć albo zapłacisz 5 tys. kary!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

To już nie są żarty! Z powodu epidemii koronawirusa zaleca się zostać w domu. Osoby, które miały kontakt z zakażonym powinny przebywać w kwarantannie przez 14 dni. Jeśli tego nie zrobią mogą trafić do więzienia na dwa lata albo zapłacić 5 tys. złotych kary.

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa i nie doprowadzić do sytuacji, która wydarzyła się we Włoszech, wprowadza ograniczenia. Zamknięte zostały szkoły, restauracje, puby, kina, teatry. Odwołano też mnóstwo imprez masowych. Wróciły kontrole na granicach i wstrzymano loty. A większość firm wprowadziła dla swoich pracowników możliwość pracy zdalnej. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazy poproszono wszystkich, by ilość wyjść z domu ograniczyć do minimum. Czy to oznacza, że nie można w ogóle wyjść z domu? Oczywiście, że nie. Można wyjść z domu, np zrobić zakupy. Sklepy są i będą otwarte normalnie. Sprawa dotyczy jednak osób, które są na kwarantannie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE NASZ NEWS Skandal! Pandemia w kraju, a polscy kierowcy tirów narażają swoje życie jeżdżąc po Europie!

Kwarantannę nakłada się na osoby podejrzane o zakażenie koronawirusem, które mają wynik pozytywny, miały styczność z osobami chorymi albo w ostatnim czasie przebywały w krajach zwiększonego ryzyka. Kwarantanna nakładana jest na okres 14 dni. W tym czasie osoba nie może opuszczać wyznaczonego miejsca. Nie wolno jej także spotykać się z innymi. I lepiej tego przestrzegać.

Za złamanie zasad kwarantanny, zgodnie z ustawą o ochronie przed zakażeniami grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności lub grzywna w wysokości 5 tysięcy złotych.

PRZECZYTAJ TEŻ O CZYM PISZEMY TUTAJ KORONAWIRUS: Chory w metrze! Zamknięte jest już SZEŚĆ stacji linii M1! [AKTUALIZACJA]

zrodlo:https://www.se.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: