DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus nie wystraszył warszawiaków. „Masowo szturmują urzędy. Skrajna nieodpowiedzialność”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Polacy zamiast siedzieć w domach, masowo szturmują sklepy i urzędy – alarmuje nasz czytelnik. Mieszkaniec Warszawy wskazuje, że w Biurze Administracji i Spraw Obywatelskich na Powiślu był w piątek taki ścisk, że ustawiono specjalne taśmy wytyczające kierunek kolejki.

Screenshot_7

Komunikaty dotyczące konieczności pozostawania w domach w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem nie zniechęciły warszawiaków do załatwiania spraw w urzędach.

– Polacy zamiast siedzieć w domach, masowo szturmują sklepy i urzędy – napisał nasz czytelnik, wysyłając jednocześnie zdjęcie z Biura Administracji i Spraw Obywatelskich na Powiślu. W urzędzie stawiło się w piątek tak wiele osób, że ustawiono taśmy, wytyczające kierunek kolejki interesantów.

– Skrajna nieodpowiedzialność. Ludzie wykorzystują ten czas jako dodatkowy urlop lub ferie. Wyrabiają sobie paszporty, dowody, nagle załatwiają wszystkie swoje sprawy. Taki tłum, że niektórzy ustawiają się przed wejściem – dodaje czytelnik.

W sieci pojawiają się również zdjęcia kolejek z innych dzielnic.

Zdjęcie z Mokotowa opublikował z kolei reporter „Dzień Dobry TVN” Filip Chajzer. „To kolejka do wydziału komunikacji na Mokotowie. Dzisiaj. I ja już nie wiem… Czy ja przesadzam tak samo jak wszystkie te mądre głowy z telewizji? Czy ludzie, którzy normalnie żyją i załatwiają swoje codzienne sprawy mają jednak rację?” – napisał Chajzer.

Siedzę zamknięty w domu. Tak mówili w TV. Cały czas mówią. Ludzie wyglądający na bardzo rozsądnych. Powodują u mnie strach, ale sytuacja CHYBA? jest poważna… Tymczasem dostaje takie zdjęcie od Pani Małgorzaty, która mnie obserwuje na insta. To kolejka do wydziału komunikacji na Mokotowie. Dzisiaj. I ja już nie wiem… Czy ja przesadzam tak samo jak wszystkie te mądre głowy z telewizji? Czy ludzie, którzy normalnie żyją i załatwiają swoje codzienne sprawy mają jednak rację? Nie wiem co myśleć bo też mam trochę rzeczy do załatwienia… Ogólnie jestem skonfundowany.

Artur E. Dziambor @ArturDziambor

W moim @MiastoGdynia od dziś Urząd zamknięty dla mieszkańców. Okazuje się, że praktycznie wszystkie sprawy da się załatwić drogą elektroniczną lub przez telefon. No patrz Pan 🤷🏻‍♂️ A czy przy okazji wpadliśmy na tak innowacyjne rzwiązanie jak wyłączenie strefy płatnego parkowania?Kamil Miklaszewski @Kamil_

Warszawa Praga Południe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: