DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Dems, GOP wykuwa epidemię wirusów w ramach kampanii ’20”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – koronawirus już zabarwia kampanię 2020, a Demokraci przekonali mętną reakcję prezydenta Donalda Trumpa na wybuch pozostawia go i represjonujących republikanów podatnych na narastający kryzys zdrowotny, jego kompetencje i __ potencjalnie najbardziej szkodliwe __ oszałamiającą gospodarkę.

Republikanie walczą, oskarżając Demokratów o upolitycznienie walki z wirusem i COVID-19, czasami śmiertelną chorobą, którą powoduje. Ale przede wszystkim zdenerwowany GOP ma nadzieję, że działania administracyjne odwrócą gwałtowne zmiany na giełdzie, zapobiegną recesji i pokonają koronawirusa w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

To może dać czas, aby zapobiec sytuacji, w której problemy staną się huraganem Katrina Trumpa i zdefiniowaniem listopadowych bitew wyborczych w Białym Domu i Kongresie. Prezydent George W. Bush został ostro skrytykowany za spóźnione przez administrację zabójczą burzę w 2005 r., Która nawiedziła Nowy Orlean, zniszczyła jego prezydenturę i przyczyniła się do utraty przez GOP kontroli nad domem w następnym roku.

„Cała gospodarka to jego cała sprawa” – powiedział były przedstawiciel Tom Davis, R-Va., Który kiedyś kierował komitetem wyborczym House GOP. „Jeśli rynki zbiorników i gospodarka spadną, myślę, że cały powód, dla którego Trump sprawuje urząd, zniknie”.

„Sposób, w jaki reagujesz na sytuacje kryzysowe, może być chwilą zrobienia lub zerwania dla wybranych urzędników”, powiedział Whit Ayres, weteran republikańskiego ankietera.

Ludzie w obu partiach twierdzą, że recesja i gwałtowny wybuch choroby utrudniłyby ponowny wybór Trumpa i republikańskie starania o przejęcie kontroli nad Domem i obronę większości w Senacie. To przewaga, którą demokraci są gotowi wykorzystać.

„Każdy wybrany na @GOP urzędnik jest właścicielem tego momentu”, republikanin Sean Casten, D-Wis., Napisał na Twitterze w tym tygodniu po tym, jak Trump podał swój krajowy adres w doskonałej formie, który błędnie opisał kilka kroków, jakie podejmuje, aby powstrzymać wirusa. „Wybrali go. Rozpieszczali go. Skulili się przed nim.

Pierwsze reklamy Demokratów na ten temat dopiero zaczęły się pojawiać. Wskazują jednak na słabe punkty GOP, które wykryli Demokraci, i emocjonalne apele, które złożą.

Przed zakończeniem w tym miesiącu demokratycznego wyścigu prezydenckiego Mike Bloomberg opublikował dwie reklamy, które w sposób dorozumiany zakwestionowały zdolność Trumpa do zarządzania kryzysem, powołując się na własne starania jako burmistrza Nowego Jorku tuż po atakach terrorystycznych z 11 września. „Zaufanie jest niezbędne” – powiedział Bloomberg.

Wspierana przez Demokratów grupa Protect Our Care zaczęła nadawać w tym tygodniu miejsce w Montanie, twierdząc, że senator GOP stanu, Steve Daines, „nie martwi się” problemami zdrowotnymi rodzin, w tym koronawirusem. Przedstawia zaniepokojoną mamę unoszącą się nad córką, która leży przykuta do łóżka w szpitalu.

Daines, który w listopadzie zmierzy się z konkurencyjnym wyścigiem reelekcji, opowiedział się za uchyleniem ustawy o ochronie zdrowia byłego prezydenta Baracka Obamy, ale nie ma dowodów na to, że nie jest zaniepokojony koronawirusem. Jesse Hunt, rzecznik komisji wyborczej Senatu GOP, powiedział, że Demokraci wyświetlają „obrzydliwe reklamy ataku, które upolityczniają chorobę, która nie zna partii”.

Poza reklamami kampanii obie strony wykorzystały komunikaty prasowe i e-maile do podwójnego wywołania wirusa.

Christy Smith, Demokratka walcząca o wolne miejsce w Domu z Los Angeles, wysłała e-mail do zwolenników, oskarżając republikanów o „nadużycia legislacyjne” za zablokowanie ustawy demokratycznej dotyczącej wirusa.

A wiadomość e-mail od Great America PAC, grupy, która wspiera Trumpa, mówi, że podczas gdy Trump „pracuje przez całą dobę, aby zapewnić Amerykanom bezpieczeństwo i zdrowie”, został obwiniony przez „lewicę i fałszywe wiadomości” za wybuch.

Takie wiadomości e-mail są często wykorzystywane do generowania list potencjalnych wyborców, wolontariuszy i darczyńców. Trump wielokrotnie określał krytykę działania koronawirusa jego administracji jako „mistyfikację”.

Republikanie twierdzą, że jest jeszcze czas, aby Trump oswoił koronawirusa i gospodarkę i skierował ich na hałas w tle przed dniem wyborów.

„Jeśli zrobimy to dobrze, w połowie lata gospodarka i akcje wrócą rycząc”, powiedział rep. Steve Stivers, R-Ohio, niedawny przewodniczący politycznego ramienia partii w swojej partii.

Szybkie przewrócenie będzie miało zasadnicze znaczenie dla Trumpa, którego prezydentura obejmowała częste głośne starcia, które często zagłuszają się nawzajem. Obejmuje to jego impeachment Domu i uniewinnienie go zaledwie pięć tygodni temu przez Senat, które zostały już przyćmione przez ostatni kryzys.

Przede wszystkim słaba gospodarka może oznaczać upadek obecnego prezydenta, a sytuacja wygląda obecnie ponuro. Gwałtownie spadające rynki finansowe, obumierające 401 tys. Kont, rosnące zwolnienia, spowolnione wydatki konsumenckie i podróże oraz zamknięcie lig sportowych i miejsc rozrywki nie są rzeczami, które przyciągają wyborców.

Trump ogłosił pandemię koronawirusa w piątek na krajowym poziomie alarmowym, mówiąc, że zapewni to 50 miliardów dolarów władzom stanowym i lokalnym na wybuch epidemii. Średnia Dow Jones wzrosła w piątek o ponad 1900 punktów, ale nadal znajdowała się na rynku niedźwiedzi, co stanowi spadek o ponad 20 procent w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Ale w przykładzie swojej tendencji do bagatelizowania wirusa i jego obrony przed powolną reakcją administracji na to, powiedział: „W ogóle nie biorę odpowiedzialności” za wprowadzenie testów w USA

To pozostawiło zranioną gospodarkę i wirusowi nieodparte cele dla Demokratów, którzy wiążą ich z krytyką Trumpa jako niekompetentnego.

„Nie miałbyś w tym tygodniu ogromnych wahań na giełdzie, gdyby tak naprawdę nie zakłócał zaufania inwestorów” – powiedziała Rep. Debbie Wasserman Schultz, D-Fla., Była przewodnicząca Partii Demokratycznej. Powiedziała, że „Trump latający za siedzeniem jego spodni, przykryć własne podejście do tuchusa, nie budzi zaufania”.

„Prezydent Trump był w pewien sposób złośliwie dumny, twierdząc, że tylko on może sprawić, że coś się stanie” – powiedział rep. Peter Welch, D-Vt. „I natrafił na swoją koronawirusa, który po prostu nie reaguje na jego tweety i obelgi”.

Demokraci na szlaku kampanii prezydenckiej mają podobne tematy.

Joe Biden powiedział, że „powszechny brak zaufania do tego prezydenta” utrudnił reakcję na wirusa, spotęgowany tym, że Trump opuścił kraj „żałośnie nieprzygotowany”. Pozostający rywal Biden, Vermont Sen. Bernie Sanders, powiedział, że „niekompetencja i lekkomyślność administracji zagroziły życiu wielu, wielu ludzi”.

Mimo to republikanie obserwują, czy Demokraci nie będą w stanie przerobić wirusa, który zabił tysiące ludzi na całym świecie, na broń polityczną.

Ryzyko dla Demokratów polega na tym, że „wyglądają, jakby kibicowali pogorszeniu się bardzo poważnej sytuacji”, powiedział Ayres, ankieter GOP.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: