DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czy Trump w zbyt dużym stopniu polega na „ekspercie zdrowia publicznego” Jaredu Kushnerze, który zajmuje się nagłym wypadkiem z powodu koronawirusa????”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Trump czeka na eksperta ds. Zdrowia publicznego Jareda Kushnera przed podjęciem decyzji w sprawie zagrożenia koronawirusem: raport
Matt Stieb
Wywiadowca

Photo: Samuel Corum/Getty Images

Podczas zapewniania pokoju na Bliskim Wschodzie, kierowania budową muru granicznego i kończenia trwającego kryzysu opioidowego w Ameryce, Jared Kushner stoi teraz przed kolejnym zadaniem, które powinno zostać przekazane całej agencji rządowej, a nie synowi prezydenta prawo. Według Politico prezydent Trump opóźnia swoją decyzję o tym, czy ogłosić ogólnokrajowy stan wyjątkowy w celu zwalczania rozprzestrzeniania się koronawirusa na podstawie opinii eksperta ds. Zdrowia publicznego, dewelopera nieruchomości i szczęśliwego zięcia, Jareda Kushnera. Według źródeł administracyjnych, które rozmawiały z Politico, Trump wstrzymuje się od podjęcia natychmiastowej krajowej decyzji, dopóki Kushner „nie zakończy badań i sam nie doszedł do wniosku”.

Jeśli wcześniejsze przykłady badań Kushnera służą jako model, nie będzie to zbyt pomocne. Aby przygotować się do zakończenia konfliktu izraelsko-palestyńskiego, doradca Białego Domu chwalił się wspaniałym procesem przygotowania do przeczytania „25 książek” o głęboko złożonej historii regionu. Nie był w stanie zmusić Palestyńczyków do wzięcia udziału w rozmowach, ale jego plan pod każdym względem był porażką. Mike Pompeo nazwał to „umową, którą tylko Izraelczycy mogliby pokochać”, podczas gdy inni sojusznicy Trumpa byli podobno zaniepokojeni, że porozumienie pokojowe może „wywołać przemoc”. Ponieważ rząd nadal bucznie testuje i nie spłaszcza krzywej epidemii, można sobie wyobrazić przygotowania Kushnera tym razem: praca z domu w Kaloramie, oglądanie Contagion i Googling „Hiszpańska grypa Kena Burnsa”.

Tymczasem prezydent Trump ma własne zastrzeżenia do ogłoszenia narodowej sytuacji kryzysowej. Według Politico obawia się, że takie oznaczenie przeciwdziałałoby jego niespójnemu komunikatowi do tej pory, że koronawirus nie stanowi poważnego zagrożenia dla zdrowia publicznego i gospodarki:

W tej chwili Trump martwi się tym, że pójście dalej może utrudnić jego narrację, że koronawirus jest podobny do sezonowej grypy i może dalej pobudzać Wall Street, powiedziały trzy osoby zaznajomione z dyskusjami…

„Prezydenta nie przekonuje się, ponieważ [komunikat alarmowy] przeczy jego przesłaniu, że to jest grypa”, powiedział republikanin, który rozmawia z Trumpem…

Według administracji byłego Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego administracja „nie czuje się dobrze z optyką krajowego systemu alarmowego” ze względu na to, jak może wpłynąć na Wall Street, turystykę i podróże lotnicze.

Oczekuje się, że zamiast ogłosić sytuację kryzysową na szczeblu krajowym, która uwolniłaby do 40 miliardów dolarów na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, Biały Dom ma udzielić pożyczek małym firmom; według „Washington Post” Trump „zdecydowanie rozważa pomoc dla producentów ropy i gazu”. W środę wieczorem, w przemówieniu podobno napisanym przez Jareda Kushnera i starszego ksenofobę Stephen Miller z Białego Domu, Trump ogłosił, że wszystkie podróże z Europy do Stanów Zjednoczonych zostaną zawieszone na 30 dni – pomimo pandemii rozprzestrzeniania się społeczności już w tym kraju.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: