DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CORONA PLANDEMIC:” „Nie możesz uwierzyć w jedną rzecz, którą mówią!!!!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DZIAŁANIE CORONA PLANDEMIC
CIA’s Mockingbird Media
Przytłacza globalny cykl wiadomości
z nieprzerwanymi fałszywymi wiadomościami na temat koronawirusa

Państwo narodu

Bądźmy szczerzy w tej całkowicie zainscenizowanej plandemii: nie wiemy, czego nie wiemy.
Cokolwiek doniesienia głównego nurtu (MSM) na temat koronawirusa są wysoce podejrzane.

Ponieważ cała korporacja medialna jest całkowicie własnością i jest zarządzana przez C.I.A., nie można ufać ani jednej wiadomości. Właśnie dlatego MSM jest dobrze znany jako Mockingbird Media kierowany przez CIA.

Od grudnia 2019 r. Każdy główny organ propagandowy MSM był komorą echa dezynfekcji, informacji o błędach i fałszywych informacji na temat koronawirusa. To dlatego, że u podstaw tego wszystkiego wszyscy jesteśmy świadkami OGROMNEJ operacji wywiadowczej, a zwłaszcza globalnej operacji psychologicznej (aka psyop). „Inteligencja” w tym szybko rozwijającym się kontekście obejmuje wszystkie informacje dotyczące COVID-19 i wynikającej z niego pandemii.

Dlatego praktycznie nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie dotyczy koronawirusa i pojawiającej się pandemii.
Czy już to rozumiesz?
Skąd mamy wiedzieć, czy MSM publikuje choć jeden fakt na temat tej w pełni wyprodukowanej pandemii?

Zgadza się! Nie wiemy… na pewno, prawda?
Każdy, kto kwestionuje tę przesłankę, po prostu przypomnij sobie raport MSM z 11 września. Następnie przeczytaj raport Komisji z 11 września. Wszystkie ustalenia były nie tylko jawnie fałszywe, ale były wielokrotnie obalone twardymi dowodami naukowymi, które zostały zweryfikowane przez wielu wykwalifikowanych i uznanych ekspertów. Potem są niezaprzeczalne ekspozycje na 11 września, takie jak ta: NIEZWYKŁE POTWIERDZENIE DOWODÓW: 11 września było zarówno „Zadaniem wewnętrznym”, jak i „Zadaniem Mossadu”.

Jaki jest punkt krytyczny?

Wszystko wskazuje teraz na duże prawdopodobieństwo, że cała cywilizacja planetarna zostanie poddana niezrównanemu światowemu psychopowi o naprawdę epickich proporcjach – OPERACJA CORONA PLANDEMIC.

#plandemiczny
DZIAŁANIE CORONA PLANDEMIC
Istnieje kilka kluczowych problemów związanych z tą przejrzystą i starannie opracowaną pandemią bioinżynieryjną.

Każdy z nich musi być właściwie zrozumiany, aby zrozumieć samą głębię i szerokość tego złożonego międzynarodowego spisku przestępczego.

Przede wszystkim, gdziekolwiek MSM donosi o wybuchu koronawirusa, tak naprawdę nie wiemy, czy tak się stało.

Może to być wynikiem przestawienia przełącznika na 5G w tym obszarze lokalnym. Może to być zwykły błąd grypy, który jest celowo błędnie diagnozowany jako koronawirus. To może być kolejna choroba, którą określa się koronawirusem. Może to być specjalnie opracowany aerozol chemtrail, który jest testowany na poniższych mieszkańcach. Może to być także kombinacja wszystkich 3 lub 4 z nich.

W ściśle kontrolowanym kontekście wszystkie tak zwane dramatyczne ofiary koronawirusa mogą być nawet aktorami kryzysowymi. Oczywista mistyfikacja Sandy Hook pokazała nam, jak zwodnicze mogą być niektóre złe postacie.

Po drugie, jaki jest znormalizowany test diagnostyczny, którego używają dzisiaj w celu ostatecznego ustalenia istnienia infekcji COVID-19? Nawiasem mówiąc, w jaki sposób każda placówka opieki zdrowotnej na świecie cudownie nabyła wysoce zaawansowany i nowatorski test diagnostyczny, o którym nic nie wiemy? Naprawdę, jak dokładny jest rzekomy test diagnostyczny koronawirusa ?! A kto, módl się, powiedz, stworzył to ?!

Jakie instytucje medyczne i naukowe były zaangażowane w formułowanie obecnie obowiązującego protokołu testu laboratoryjnego COVID-19? Czy produkuje fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne? Kto dokładnie przeprowadza proces diagnostyczny w każdym szpitalu lub klinice, która wywołała szereg infekcji?

Naprawdę nie znamy odpowiedzi na żadne z tych niezwykle ważnych pytań, prawda ?!

Z tego co wiemy, władze medyczne mogą sztucznie wywoływać ustalone przez WHO „objawy koronawirusa” u każdego pacjenta pod opieką lekarza lub w szpitalu. Podobnie, tym uwięzionym pacjentom można wstrzyknąć dowolny wirus, zwłaszcza koronawirusa, jako składnik ich obecnie wymaganych szczepionek przeciw grypie.

Wektory rozprzestrzeniania się zakaźnego koronawirusa są liczne i różnorodne, a zatem nawet najlepszemu badaczowi pandemii lub epidemiologowi trudno jest wyśledzić jego źródło, nawet jeśli istnieje źródło!

Po trzecie, gwałtownie wzrosła liczba VIP-ów, którzy nagle zdiagnozowali koronawirusa.

Jakby, aby nadać legitymację temu „inscenizowanemu oszustwu zmieszanemu z rzeczywistością”, znani aktorzy i zawodowi sportowcy, potężni politycy i popularni muzycy poddają się kwarantannie po oświadczeniu, że zostali wystawieni na próbę koronacyjną lub zostali pozytywnie przetestowani.

Czy widzisz, jak to robią?
Wciągający dramat wokół każdego z tych zainscenizowanych wydarzeń medialnych dodatkowo przekonuje nieświadome i nieświadome masy, że to wszystko jest prawdziwe, kiedy większość z nich może nie być.

Właśnie na tym polegają sprawcy i rutynowo wykorzystują Towarzystwo Celebrytów do pomocy w przeprowadzaniu operacji psychologicznych, w szczególności ogromnego światowego psychopu, takiego jak OPERATION CORONA PLANDEMIC.

Poniższy fragment poprzedniego artykułu SOTN zapewnia wgląd w połączenie Kobe Bryant-Chiny:

Mówi się także o filantropii Kobe, w której odnosi się ona do Chin, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecny kontekst gospodarczy i klimat polityczny między Stanami Zjednoczonymi a Chinami.

Bryant założył także Kobe Bryant China Fund, który współpracował z Soong Ching Ling Foundation, organizacją charytatywną wspieraną przez chiński rząd [452] Kobe Bryant China Fund zbiera pieniądze w Chinach przeznaczone na programy edukacyjne i zdrowotne. [452] [1]

W świetle przytłaczającego koronawirusa Wuhan Kobe mógł być zamieszany w Chiny, z czym rząd USA nie był zadowolony. Biorąc pod uwagę jego silną wiarę katolicką, być może Kobe planował budowę nowego mostu do Chin, podczas gdy wielu innych nadal nie było zadowolonych po spaleniu każdego widocznego mostu.

Nie oznacza to, że nie ma koronawirusa bioinżynieryjnego uruchamianego podstępnie jako celowa broń biologiczna na całym świecie przeciwko wrogom (tj. Chinom, Iranowi itp.) Prawdziwych sprawców (mocarstwa zachodnie). W ten sposób wielu wpływowych ludzi można celowo zabić pod przykrywką śmierci koronawirusa. Jest całkiem prawdopodobne, że dokładnie tak się stało w Iranie.

Koronawirus został również uderzony w niewytłumaczalny sposób tak mocno, jak w jakimkolwiek innym kraju – DLACZEGO? Wskaźniki śmiertelności były szczególnie wysokie. Coś jest nie tak z tym obrazem:

„Iran był centrum jednej z najgorszych epidemii koronawirusa. W kraju jest ponad 10 000 potwierdzonych przypadków, w tym ponad 6500 nowych przypadków w ostatnim tygodniu. ”[1]

Kto od dziesięcioleci chce przeprowadzić reżim w Iranie?

Izrael.
Królestwo Arabii Saudyjskiej
Stany Zjednoczone, zwłaszcza administracja Trumpa.
Wielka Brytania w ciągu ostatnich kilku premierów, w szczególności rząd Borisa Johnsona.
Jak więc można uznać, że wystąpienie tej pandemii na całej planecie nie jest podejrzanie selektywne?

W rzeczywistości narody, które doświadczyły największych wybuchów tej plagi, to te, które mają duże umowy handlowe z Chinami (np. Włochy i Iran) lub te, które wyraziły silną intencję przyłączenia się do chińskiej inicjatywy Silk Road, znanej jako Pas i inicjatywa drogowa. Poniżej znajduje się lista 7 najlepszych krajów z największą liczbą „potwierdzonych” zakażeń koronawirusem na dzień 13 marca 2020 r.

Teraz spójrz na to, co się stało. (Patrz rysunek poniżej.) Włochom po podpisaniu umowy z Chinami na korzystanie z 4 portów, z których trzy w północnych Włoszech.

Faktem jest, że najpotężniejsze tajne stowarzyszenia na Ziemi nie chcą, aby Chiny ruszyły na zachód dzięki inicjatywie Belt and Road. Wiele z tych globalistycznych instytucji jest bezpośrednio związanych z wielkimi historycznymi potęgami morskimi Republiki Weneckiej i Anglii. (W czasach świetności Port w Londynie był największym portem na świecie.) Ponieważ to niezwykle zamożna wenecka czarna szlachta podjęła wysoce skalkulowaną decyzję biznesową o przeprowadzce do Londynu po „otwarciu nowych szlaków handlowych do obu Ameryk a Indie Wschodnie przez Ocean Atlantycki zapoczątkowały upadek Wenecji jako potężnej republiki morskiej ”[3].

Jaki jest tutaj istotny punkt, jeśli chodzi o koronawirusa?

Zarówno Republika Wenecka (czasami nazywana Imperium Weneckim), jak i jej morski następca, Imperium Brytyjskie, były znane z wykorzystywania ekstremalnej brutalności w utrzymywaniu swoich imperiów. Znaczna część współczesnej historii to tak naprawdę makabryczny katalog weneckich i brytyjskich działań wojennych i terroryzmu na całym świecie.

Jak brutalni są ci niepoprawni podżegacze wojenni i terroryści? A co ważniejsze, jakie były ich bezwzględne taktyki i błędne strategie? Następująco:

Tak więc chiński One Belt, One Road NWO zostanie zastąpiony 2-pasmowym, 2-drogowym zróżnicowaniem produkcji i handlu w ramach odnowionej brytyjskiej inicjatywy morskiej, USMCA i umów handlowych przyjaznych Koronie. Londyński sektor bankowy (znany również jako bankierzy) ma długą historię stosowania brutalnych taktyk do osiągania swoich celów ekonomicznych i finansowych.

Wdrożenie biologicznej broni biologicznej można wykonać na wiele sposobów: miniaturowe drony, zaawansowana technologicznie broń morska, spraye chemtrail w aerozolu, żeby wymienić tylko kilka. Infekcja nie wymaga skoków wirusa między ludźmi w promieniu sześciu stóp, jak promowano w mediach. Hiperinfekcja w Iranie jest kolejnym przykładem tego, że Chiny i Iran są selektywnie karane za łamanie sankcji handlowych i nie tylko.

Jeśli wiadomości są zbliżone do rzeczywistości, zarówno Włochy, jak i Iran wydają się być zarażone bardziej zjadliwą formą koronawirusa stosowanego przez lokalnych aktorów i niewidzialnych metod. W rzeczywistości media ogłosiły już, że pojawił się nowy „szczep” oryginalnego wirusa Covid-19. Zobacz: koronawirus: czy są dwa szczepy i czy jest jeszcze jeden śmiertelny?
(Źródło: CORONAVIRUS BIOTERRORISM: Sabotaż ekonomiczny osi Zio-Anglo-Amerykańskiej wymierzony w Chiny, Iran i Włochy)

CORONA PLANDEMIC: The Plot Thickens
Każdego dnia, gdy rozwija się ta plandemiczna produkcja MIC, główne elementy dokładnie ukrytej konspiracyjnej fabuły stają się wyraźniejsze niż kiedykolwiek.

Kto nie widział aż tak obszernych tematów omawianych przez całą tę cynicznie skoordynowaną sagę? Każdy z podstawowych elementów wymienionych poniżej odgrywa integralną rolę w trwającej serii czarnych operacji w stylu Gladio, które odbywają się na całym świecie.

Bioterroryzm
Rozmieszczenie wojsk 5G
Chemtrails
Szczepionki przeciw grypie
Ludobójstwo
Sabotaż ekonomiczny
Medyczny stan wojenny
Koniec bezpłatnej wypowiedzi
Internet Shutdown
Przymusowe szczepienia
Roztargnienie
Strach przed sterydami
Jeden rząd światowy

Surowa rzeczywistość polega na tym, że ta łamigłówka psyop ma tyle elementów, że niezwykle trudno jest umieścić je wszystkie w odpowiednich miejscach.

Co więcej, szybka ewolucja tej zawiłej i zaplanowanej plandemii powoduje, że każdego dnia ujawnia się inna część złowrogiego spisku. Jednak najważniejsze cele i tajne cele każdej podspozycji naprawdę wymagają uwagi, jak wyjaśnia poniższa analiza.

PRAWO MEDYCZNE: Czy w ten sposób planują zablokować planetę Ziemię?
Co więcej: prawdziwa fabuła NWO ma na celu zablokowanie planety za pomocą globalnej macierzy kontroli na drodze do ustanowienia rządu jednego świata.

Dwoma głównymi filarami globalnej macierzy kontroli są wojskowe wdrożenie 5G i wynikający z niego Internet przedmiotów (IoT). Po zakończeniu wdrażania 5G i IoT we wszystkich głównych centrach energetycznych na świecie (Londyn, Nowy Jork, DC, LA, San Fran, Seattle, Chicago, Atlanta, Singapur, Tokio, Hongkong itp.), Które są wciąż uważany za techniczną niemożność, rząd Jednego Świata zostanie ogłoszony, jeśli nie wcześniej.

Dwa główne centra technologiczne zostały zidentyfikowane jako miasta pilotażowe dla tego projektu NWO 5G – Wuhan, Chiny i Mediolan, Włochy. Wuhan został utworzony w 2019 roku, oficjalna strefa demonstracyjna 5G, która zawiodła, więc nawet eksperyment IoT musiał zostać przerwany. Mediolan – włoski epicentrum koronawirusa – również został przekształcony w obszerne stanowisko testowe 5G. Niemniej jednak globaliści nigdy nie pozwolą, aby katastrofa zmarnowała się, jak widzieliśmy w ich Planie B – CORONA PLANDEMIC.

CORONAVIRUS HOAX: Fake Virus Pandemic Fabricated to Cover-Up Global Outbreak of 5G Syndrome

„Największy program na ziemi”
Kluczowym wnioskiem z tej analizy jest to, że cała ludzkość odgrywa teraz rolę zarówno aktora, jak i publiczności w czymś, co zostało pomyślane jako „Największy program na Ziemi”. Tyle, że ten bardzo przerażający scenariusz został napisany jako bardziej „horror” niż „żyje długo i szczęśliwie”. Niewątpliwie reżyserzy, producenci i scenarzyści NWO zgodzili się na zakończenie, które nie jest przyjemne dla ludzkości.

W świetle niezliczonych różnorodnych schematów, które codziennie są wykonywane przez przestępców NWO, nic, co zgłaszają za pośrednictwem Mockingbird Media, nie jest godne zaufania. NIC!

Sama ta wiedza jest dość wzmacniająca. Świadomość, że globaliści przekształcili cały świat w wysoce choreograficzny reality show, znacznie ułatwia zrozumienie i odpowiedź na nie.

Kluczową kwestią jest to, że sprawcy opanowali sztukę inscenizacji tych globalnych psopów w sposób, który płynnie łączy mistyfikację z rzeczywistością. Innymi słowy, niektóre z tego, co widzisz, są prawdziwe, ale większość tego, co słyszysz, to mistyfikacja. I odwrotnie, w innych dotkniętych lokalizacjach, wiele z tego, co widzą, może być zainscenizowaną mistyfikacją, podczas gdy niektóre z tego, co słyszą, może być ponurą rzeczywistością. Ta [DRAMATYCZNA] „maggiore operazione” (nikt nie robi dramatu jak północna włoska czarna szlachta) jest prowadzona w inny sposób, w zależności od tych unikalnych celów NWO dla każdego narodu lub społeczeństwa, stanu lub prowincji, dużego miasta lub powiatu itp.

Kluczową kwestią jest tutaj ogromna potrzeba, aby każdy z osobna zachowywał najlepszą dyskryminację. Rozróżnianie faktów od fikcji nigdy nie było tak istotne. Ponieważ każda społeczność będzie miała swój własny reality show „Corona Plandemic”, odpowiedzi będą musiały być dostosowane do każdego wyjątkowego dramatu. Im bardziej świadoma i poinformowana jest każda osoba, co naprawdę dzieje się wokół niej, tym skuteczniej reaguje ona na własne kłopoty domowe, a także na trudną sytuację osób w ich kręgu stowarzyszeń.

CAVEAT: Istnieje wiele aktów bioterroryzmu, które miały miejsce w ciągu kilku dziesięcioleci, wiele z nich skierowanych przeciwko Chińczykom. To, że cały świat został ostrzeżony o obecnej fali ataków bioterrorystycznych w Wuhan przez brytyjskiego oficera wojskowego wysokiego szczebla w marcu 2010 r., Jest niespotykane. Ten rodzaj śmiertelnego biowęgla atakującego określone chińskie linie krwi i pule genów został ujawniony 10 lat przed tym, jak to się stało.

Następnie lub równolegle, broń biologiczna byłaby używana przeciwko chińskiej populacji. Wywołałoby to kolejny ciąg wydarzeń, które zawaliłyby całą chińską infrastrukturę polityczną i społeczną. Zostało to wspomniane jako: Choroba, następnie powszechne niedobory żywności, a następnie masowy głód. […] Czynniki biologiczne opisano jako grypopodobne i rozprzestrzeniają się jak dziki ogień. Szokuje mnie i obrzydza opisując te wydarzenia. Jeszcze bardziej szokuje mnie to, że manipuluję prawdopodobnymi zdarzeniami, aby doprowadzić do wyginięcia całej rasy ludzkiej.
(Źródło: GLADIO BIOTERROR: „Atak biologiczny” przeciwko Chinom zaplanowany przez NATO na dekady temu – brytyjski oficer wojskowy i informator)

Jednak odważny informator może nie zdawać sobie sprawy z nieustannego biowaru, który toczy się przeciwko ludzkości od hiszpańskiej grypy w 1918 r. Z historycznego punktu widzenia wydano wiele broni biologicznych przeciwko niektórym narodom i ludności minione stulecie, takie jak wirus Epsteina-Barra, wirus brodawczaka ludzkiego, wirus opryszczki pospolitej, borelioza, AIDS / HIV, świńska grypa, ptasia grypa, choroba wirusa Ebola, wirus Zachodniego Nilu itp.

Wniosek
Jeśli w tym wielomilionowym spisku kryminalnym ma miejsce ostateczny czyn polegający na chorobie i osłabieniu, paraliżowaniu i obezwładnianiu, zatruwaniu i eksterminacji ludzi w sposób metodyczny, ale niełatwy do wykrycia, to OPERATION CORONA PLANDEMIC.

To nie tylko ich ostatni akt w tym długotrwałym globalnym dramacie, ale może to być także ich ostatni akt – KIEDYKOLWIEK!

Najważniejsze jest to, że ta ciemna chmura koronawirusa ma błyszczącą srebrną podszewkę. To dlatego, że sprawcy rażąco przecenili swoją rękę dzięki tej bezczelnie bezczelnej i lekkomyślnej operacji bioterror i psyop.

Co to dokładnie znaczy? Kiedy masa krytyczna My Ludu budzi się z faktu, że zostali oni zarówno prześladowani, jak i oszukani – GŁÓWNIE – elita władzy opuści planetę po pośpiechu.

Czy to nie jest to, czego ludzie planety Ziemi desperacko potrzebują i chcą w tym krytycznym momencie w historii ludzkości.

Wreszcie, kim dokładnie są „reżyserzy, producenci i scenarzyści” CORONA PLANDEMIC?

Nothing changes until those who secretly rule US are prosecuted for 9/11, JFK, OK City, 5G, Chemtrails, Vaccines, Coronavirus….

Państwo narodu
13 marca 2020 r

Notka autora

Chociaż CORONA PLANDEMIC jest częściowo mistyfikacją, a częściowo rzeczywistością, wciąż istnieje śmiertelna broń biologiczna koronawirusa, z którą trzeba się zmierzyć z odpowiednią odpowiedzią. Ponadto wszyscy powinni być bardzo czujni, ponieważ w mieszance grypy jest znacznie więcej niż w różnych szczepach COVID-19; istnieje wiele innych infekcji grypy, które szalały przez cały ten szczególnie zjadliwy sezon grypowy. Największe obawy dotyczą jednak tego, że istnieją inne rodzaje poważniejszych chorób i / lub chorób, takie jak zespół 5G i grypa 5G. Patrz: CORONAVIRUS RAPORT SPECJALNY: Światowe wybuchy zespołu 5G i pandemii grypy 5G

rekomendowane lektury

DZIAŁANIE PANDEMIKA CORONAVIRUS: kompleksowa seria ekskluzywnych ekspozycji, analiz dużych zdjęć i ostrzeżeń zdrowotnych

Wskazówki dotyczące zapobiegania koronawirusom

Oto jak każdy może uniknąć zarażenia koronawirusem

Źródła

[1] Washington Examiner

[2] Kobe Bryant

[3] Republika Wenecka

Aktualizacja 1
Dlaczego Chiny naciskały, aby zakończyć wdrażanie 5G w Wuhan po wybuchu pandemii, znając związek między nimi?

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: