DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

BOMBUSZKA:” Szczepionki przeciw grypie znacznie zwiększają ryzyko zakażenia koronawirusem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prestiżowy dziennik VACCINE: Szczepionka przeciw grypie zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem o 36%
Przez: GMI Reporter
GreenMedInfo.com

A new study published in the prestigious journal Vaccine, a peer-reviewed medical journal, published by Elsevier, titled Influenza vaccination and respiratory virus interference among Department of Defense personnel during the 2017-2018 influenza season, reveals that influenza vaccination may increase the risk of infection from other respiratory viruses — a phenomenon known as virus interference.

Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Vaccine, recenzowanym czasopiśmie medycznym opublikowanym przez Elseviera, zatytułowanym Szczepienie przeciw grypie i ingerencja wirusa oddechowego wśród personelu Departamentu Obrony podczas sezonu grypowego 2017-2018, ujawnia, że ​​szczepienie przeciw grypie może zwiększyć ryzyko zakażenie innymi wirusami układu oddechowego – zjawisko znane jako interwencja wirusa.

Celem badania była ocena tak zwanych „testowych badań negatywnych”, które są stosowane do obliczania skuteczności szczepionki przeciw grypie bez uwzględnienia wpływu szczepionki przeciw grypie na zmianę ryzyka zakażenia innymi wirusami, które mogą powodować choroby układu oddechowego , na co zwracają uwagę autorzy, może „potencjalnie wpłynąć na skuteczność szczepionki w pozytywnym kierunku”. Opracowują dalej:

„Zjawisko interferencji wirusa stoi w sprzeczności z podstawowym założeniem badania skuteczności szczepionki z wynikiem ujemnym, że szczepienie nie zmienia ryzyka zakażenia innymi chorobami układu oddechowego, a zatem potencjalne promowanie skuteczności szczepionki prowadzi w pozytywnym kierunku. To badanie miało na celu zbadanie interwencji wirusa poprzez porównanie statusu wirusa oddechowego wśród personelu Departamentu Obrony na podstawie statusu szczepienia przeciw grypie. Ponadto zbadano poszczególne wirusy oddechowe i ich związek ze szczepieniem przeciw grypie. ”

Wyniki badań są sprzeczne z ostatnimi zaleceniami zdrowotnymi dotyczącymi szczepionki przeciw grypie w celu ochrony przed koronawirusem-19.

Według badania „interferencja wirusa pochodząca ze szczepionki była istotnie związana z koronawirusem i ludzkim metapneumowirusem”. Dokładniej,

„Badając wirusy bez grypy, szanse
zarówno koronawirus, jak i ludzki metapneumowirus u osób zaszczepionych były znacznie wyższe w porównaniu do osób nieszczepionych (odpowiednio OR = 1,36 i 1,51)
(Tabela 5). ”

Stanowi to odpowiednio 36% i 51% zwiększone ryzyko koronawirusa i ludzkiego metapneumowirusa odpowiednio u osób szczepionych przeciwko grypie.

Chociaż badanie wykazało, że szczepionka przeciw grypie jest w znacznym stopniu chroniona przed większością wirusów grypy, w tym także nad wirusem grypy rzekomej, RSV i wirusami grypy, wcześniejsze badania podniosły czerwone flagi. Badanie z 2018 r. Opublikowane w PNAS wykazało, że szczepienie przeciw grypie w bieżącym i poprzednim sezonie może zwiększyć wydzielanie aerozolu cząstek grypy o 6,3 razy więcej w porównaniu z brakiem szczepień w tych dwóch sezonach.

Zastrzeżenie: Ten artykuł nie ma na celu zapewnienia porady medycznej, diagnozy ani leczenia. Opinie wyrażone w tym miejscu niekoniecznie odzwierciedlają opinie GreenMedInfo lub jego pracowników.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: