DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NBP poddaje gotówkę kwarantannie!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Czy przez pieniądze można zarazić się koronawirusem? NBP poddaje gotówkę kwarantannie

NBP wprowadził specjalne procedury, które mają utrudnić ekspansję koronawirusa przez banknoty. Gotówka poddawana jest działaniu bardzo wysokiej temperatury. Rząd zachęca, by jej unikać – ze względów higienicznych.

Koronawirus rozprzestrzenia się głównie drogą kropelkową, ale naukowcy potwierdzili, że w sprzyjających warunkach na powierzchniach przedmiotów może przetrwać nawet kilka dni. Narodowy Bank Polski wprowadził procedury, które mają utrudnić ekspansję choroby – poddaje gotówkę działaniu wysokiej temperatury. – Do banków zaś trafiają czyste pieniądze – wyjaśnia rozmówca „Dziennika Gazety Prawnej”.

Chińczycy zalecają dezynfekcję banknotów

Odkażanie gotówki jest jednym z działań, które podjęły chińskie władze już w połowie lutego. Wiele partii banknotów, w obawie o rozprzestrzenianie się epidemii, zostało wycofanych z obiegu. Jak długo koronawirusy mogą przeżyć poza nosicielem? Na to pytanie próbują odpowiedzieć naukowcy.

Koronawirus. Rząd zachęca do płacenia kartami

Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju, wyjaśniła, że ze względów higienicznych rząd rekomenduje płatności bezgotówkowe. Wyjaśniła jednocześnie, że pieniędzy w bankomatach nie zabraknie.

Do unikania gotówki zachęca też Tadeusz Kościński, minister finansów. – Mamy w Polsce nowoczesną infrastrukturę do płatności bezgotówkowej, korzystajmy z niej w pełni – zachęca szef resortu.

Jak odkazić powierzchnie zakażone koronawirusem?

Dezynfekcji można dokonać przy użyciu roztworu 62-71 proc. etanolu, z domieszką 0,5 proc. nadtlenku wodoru oraz 0,1 proc. podchlorynu sodu. Można też po prostu użyć… wybielacza, który powinien na zainfekowanej powierzchni przebywać przez jedną minutę. Dr Charles Chiu dodaje, że nie należy panikować, ale trzeba być świadomym zagrożeń.

Naukowiec zaleca częste mycie rąk, unikanie kontaktu z chorymi osobami i przestrzeganie zaleceń dot. kwarantanny wydawanych przez agencję zdrowia publicznego, jeśli ktoś ostatnio podróżował do Chin lub miał kontakt z zakażoną osobą. Dodaje, że wciąż dużo większe szansę są na zakażenie wirusem grypy, niż koronawirusem SARS-CoV-2.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: